anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy moge zwrocic konto z grą ?

Client:43061259
#8 Zapaleniec#

Po 14 dniach gra mi się znudziła czy jest możliwość zwrócenia tego przedmiotu 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:43061259 a jaki zapisz masz podany w zakładce zwroty? Myślę że nie masz możliwości.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:43061259  Nie można.

Nie wiem na jakiej platformie ta gra ale  zacytuję fragment regulaminu Steam:

ZWROTY PIENIĘDZY DLA ZAWARTOŚCI DO POBRANIA
(ZAWARTOŚCI ZE SKLEPU STEAM DOSTĘPNEJ DLA INNEJ GRY LUB PROGRAMU, „DLC”)

DLC zakupione w Sklepie Steam można zwrócić w ciągu 14 dni od daty zakupu, jeśli produkt, dla którego przeznaczone było DLC, był uruchamiany przez mniej niż dwie godziny, oraz DLC nie zostało zużyte, zmodyfikowane lub przekazane. W pewnych przypadkach Steam nie będzie w stanie zwrócić pieniędzy za niektóre DLC firm trzecich (na przykład jeśli DLC podnosi nieodwracalnie poziom postaci z gry). Wyjątki te będą wyraźnie oznaczone przed zakupem jako niepodlegające zwrotowi na stronie danego DLC w sklepie.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:43061259 a Ty będąc sprzedającym przyjąbyś taki zwrot 
??

oznacz moderatorów

Client:43061259
#8 Zapaleniec#

Ale z programu ochrony kupujących 

oznacz moderatorów

Qwin_sklep
#11 Animator#

Ale z jakiego powodu masz otrzymać zwrot z POK? 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Mirek1P powód jest podany cyt,,Po 14 dniach gra mi się znudziła ,,😂🤣😁

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:43061259 masz konto na allegro masz grę  , wystaw i sprzedaj  , a po 14 dniach klient napisze Ci że chce oddać bo se już pograł i mu się znudziła . Otworzy Ci dyskusję otrzyma wypłatę z POK  ,a Ty zostaniesz bez gry i jeszcze będziesz musial zwrócić kasę do allegro za rekompensatę ,,,, fajnie CO??

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:43061259 nie możesz zwrócić takiego zakupu ponieważ gry kupiłaś na Allegro Lokalnie od prywatnych sprzedających, a oni nie muszą przyjmować zwrotu.
Odstąpienie od umowy bez podania powodu przysługuje przy zakupach konsumenckich (czyli osoby prywatnej kupującej u przedsiębiorcy).
Również jeżeli chodzi o treści cyfrowe nie zapisane na trwałym nośniku to nawet sprzedający przedsiębiorca nie ma obowiązku przyjmowania odstąpienia jeżeli świadczenie rozpoczęło się za Twoją wyraźną zgodą przed upływem terminu na odstąpienie od umowy i po tym, jak przedsiębiorca poinformuje Cię o utracie prawa odstąpienia od umowy – na przykład gdy pobierzesz ebooka lub kod do gry.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów