anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy muszę płacić za licytacje ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:65380128
#8 Zapaleniec#

Nie wiedziałem ze karta graficzna jest uszkodzona i za wcześnie kliknąłem przycisk licytuj. Sprzedający napisał ze było to napisane w opisie. Prosiłem go o usunięcie mej licytacji lecz on odpisał ze było napisane w opisie. Co teraz zrobić (cena to 90zl)

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30
Client:65380128
#8 Zapaleniec#

Dodam ze to na Allegro 😞

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Zgłosiłeś prośbę o odwołanie oferty a on może ale nie musi tego robić. Jeśli rzeczywiście w opisie oferty były wskazane wady ,to nie masz podstaw do reklamacji . Pozostaje ci przeprosić i anulować zamówienie.

oznacz moderatorów
Client:65380128
#8 Zapaleniec#

Wiem ,przepraszałem lecz jak to zanuulowac?

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wejdź w swoje zamówienia i tam powinieneś znaleźć ikonkę do anulowania transakcji . Sam osobiście nic nie anulowałem do tej pory ale klienci czasami tak u mnie robią.

oznacz moderatorów
Client:65380128
#8 Zapaleniec#

na razie to jestem w trakcie licytacji jeszcze 5 dni wiec nie jest to jeszcze zamówione, co mogę zrobić?

tak przy okazji jakby usunąć konto Allegro to wtedy dalej bym licytował?

oznacz moderatorów
Barzy_TPI
#13 Ambasador#

@Client:65380128  Po prostu poczekaj, aż licytacja się skończy i wtedy anuluj 😉

oznacz moderatorów
Client:65380128
#8 Zapaleniec#

Czyli po 5 dniach będę mógł odstąpić od tego na Allegro?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:65380128 Czyli po 5 dniach będę mógł odstąpić od tego na Allegro?

jak zakup od firmy to tak 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Poczekaj do końca licytacji ,zapewne sprzedawca czytał już twoją prośbę tylko teraz czeka aby ktoś przebił twoją ofertę a nawet jak nikt nie będzie przebijał to odwołają przed samym finałem.

oznacz moderatorów
Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@Client:65380128  możesz poczekać do końca aukcji. Jeżeli nikt cię nie przebije to anuluj zamówienie i tyle. Jako kupujący możesz to chyba ze strony technicznej  zrobić.

Z drugiej strony jeżeli zgłosiłeś sprzedającemu pomyłkę to powinien odwołać twoją ofertę jeżeli było to na zwykłym Allegro.

oznacz moderatorów
Client:65380128
#8 Zapaleniec#

Czyli jak wygram to mogę anulować ? I jak to zrobić, będę miał jakiś przycisk żeby to anulować ?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:65380128 jak sprzedaje firma to będzie odstąpienie, jak osoba prywatna to umowa będzie wiążąca 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
MescotCompany
#12 Orędownik#

Tak, pojawi się specjlany złoty przycisk. Wystarczy, że go wciśniesz 😉

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:65380128 Wysłałeś prośbę i nie została uwzględniona, ale jakbyś wygrał tą licytację to odstąpisz od umowy zakupu. Jeżeli to zakup od osoby prywatnej to nie da się anulować ale da się go nie opłacić( nie powinno się tak  robić).😁

oznacz moderatorów
Client:65380128
#8 Zapaleniec#

Ok a jak go nie opłacę to są jakieś konsekwencje prawne ? I co by się stało jakbym usunął konto na Allegro? Usunęło by mi licytacje ?

 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:65380128 nie opłacając zxawartej transakcji poza muchami w nisie ze strony sprzedawcy żadnych innych konsekwencji na siebie nie ściągniesz tym bardziej ,że sprzedawcę w porę poinformowaleś o rezygnacji .

oznacz moderatorów
Client:65380128
#8 Zapaleniec#

Ok dobra, czyli po prostu mam nie płacić ? Przy okazji jeśli wchodzę w ta licytacje to wczoraj dawałem 390zl i dało 90zl za mnie a dziś już są kolejne jakieś 2 osoby, samo mi podbija czy po prostu nie złapało 3 na początku, zostawię tą rozmowę do zakończenia tej licytacji Ok?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:65380128 to tak działa , cały czas Twoja oferta będzie najwyższa powiększana o postąpienie do momentu ,aż ktoś da więcej niż zaoferowałeś Ty .

oznacz moderatorów
Client:65380128
#8 Zapaleniec#

Czyli po prostu nie płacić? I wszystko będzie Ok?

oznacz moderatorów