anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy muszę usunąć komentarz po zwrocie środków?

szczyur
#7 Wielbiciel#

Sprzedawcy nie spodobał sie mój komentarz i chce ,abym go usunął po zwrocie towru i środków na moje konto. 

Czy muszę to zrobić? Czuję jak by sprzedawca mnie szantażował ,że zwróci pieniądze jak usunę nieprzychylny dla niego komentarz.

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

serwis-texas
#20 Guru#

@szczyur 

Jeżeli uważasz że komentarz jest nadal zgodny z twoimi odczuciami na temat obsługi, opisu itp itd to nic nie musisz zmieniać.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@szczyur nie nie musisz zmieniać , środki zwrócić musi , a w przypadku problemów masz skuteczne narzędzia od allegro .

oznacz moderatorów

Myss89
#2 Obserwator#

Czyli pieniążki chcesz odzyskać, ale Twoja opinia się nie zmienia... ok 😄 Założę się, że ten komentarz ma tyle wspólnego z prawdą co nic. 

oznacz moderatorów

szczyur
#7 Wielbiciel#

Jesteś w błędzie. Produkt mail być "spożywczy" po otwarciu teoretycznie nie ma zwrotów ale jednak okazał się podrabiany i na dodatek nie był przeznaczony do spożycia. Produkt nie występuje nigdzie indziej na świecie po za aukcją tego sprzedawcy . Sprawa zgłoszona do Allegro.  Wiec nie oceniaj wszystkich swoją miarą koleżko.  Jednocześnie pytałem co do zasady.  Założę się ze masz problemy z czytania ze zrozumieniem.  a opinia się zmieni na bardziej rozwinięta i opisującą prubę szantażu.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Niczego nie musisz, komentarz ma być zgodny z przebiegiem transakcji. Sprzedający nie może uzależniać zwrotu środków od usunięcia komentarza, będzie "szantażował" zgłoś go Allegro.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To zależy czy na pewno chcesz tego aby zrujnować sprzedawcę i czy na pewno on na to zasłużył? Ty decydujesz i Twoje sumienie.

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

jak Cię sprzedawca wyciumkał to go oceń

oznacz moderatorów