anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy na allegro mogę zapłacić kuponami Sodexo?

MAMY ROZWIĄZANIE!
29155264
#8 Zapaleniec#

Czy na allegro mogę zapłacić kuponami Sodexo?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
LEW433
#21 Demiurg#

Sądzę z nie. Nie ma ich w zestawie Allegro.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
29155264
#8 Zapaleniec#

Pytam, bo na stronie Sodexo widnieje napis "Zaufali Nam - Allegro" , mam akurat te kupony i chciałbym je wydać. Jeśli allegro nie honoruje tych kuponów to ciekawe na czym te "zaufanie" obu firm polega?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Dopytaj przez czat, może się mylę.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Zapytaj na czacie Allegro, być może serwis je honoruje.

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@29155264 może zdarzyć się tak, że Allegro współpracowało z Sodexo w ramach bonów dla pracowników, tak strzelam 😉 

Nie jestem pewna czy otrzymałeś bon czy kartę, ponieważ kartą teoretycznie można normalnie u nas zapłacić, wybierając opcję płatności kartą. Natomiast bony nie są u nas realizowane. 

Płatności kartami Sodexo, emitowanymi przez Alior Bank na platformie MasterCard, są akceptowane we wszystkich typach transakcji realizowanych na Allegro. Procedura płatności zamyka się w czterech prostych i intuicyjnych krokach znanych z płatności tradycyjną kartą debetową lub kredytową.

 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
29155264
#8 Zapaleniec#

Na czacie napisano mi: "Jeżeli Pana kod jest w formie karty podarunkowej z kodem CVV z tyłu to tak, w innym przypadku nie można wykorzystać."

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@29155264 Cześć. 🙂 Jeśli masz wirtualną kartę Sodexo, to możesz nią płacić tak jak każdą inną kartą płatniczą. 

ko_alka_0-1671525819828.png

Wybierz płatność kartą, a następnie wpisz wszystkie niezbędne dane (imię i nazwisko, numer karty, numer CVV). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów