anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy nie moge sprzedawać na allegro produktów audio diy tak zwane klony ??

MAMY ROZWIĄZANIE!
mlody89power
#7 Wielbiciel#

Dobry wieczór chciałbym zablokować użytkownika ponieważ wypisuję do mnie wiadomości że sprzedaje Końcówki mocy które sa podrobione ..
tłumaczę Panu ze sprzęt to diy zrobiony podobnie do oryginału schematy są ogólnodostępne i każdy może takie końcówki wykonać jeżeli ma odpowiednią wiedze doświadczenie i umiejętności duzo ludzi sie tym zajmuje w ogłoszeniu jest to napisane ze to klon i niczym nie odbiega od oryginału a nawet gra jak na moje ucho lepiej .. No ale pan stwierdził ze jest prawnikiem i ze mnie zgłasza bo to nie Chiny a Europa itd ..wydaje mi sie że nic złego nie robie i dla osob siedzących w audio wszystko jasno i wyraźnie jest opisane ..

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17
br.
#21 Demiurg#

@mlody89power  Podejrzewam że użytkownik piszący do ciebie ma rację i może narobić tobie kłopotów a nie ty jemu.

Musisz się zdecydować czy sprzedajesz oryginalny wyrób czy samoróbkę tak zwane DIY.

Jeżeli sprzedajesz samoróbkę własnej produkcji to musi być to wyraźnie napisane, nie mozesz pisać że to wyrób firmowy.

W tej chwili sprzedajesz kolumny głośnikowe Monitor i nigdzie nie  doczytałem czy to są firmowe  czy wykonane przez ciebie podróby.

Nie możesz dalej udawać że wszystko OK bo może cię to kosztować.

oznacz moderatorów
mlody89power
#7 Wielbiciel#

23739906-F417-4D6D-B1B9-36B9B098B210.png

 to mój opis 

oznacz moderatorów
mlody89power
#7 Wielbiciel#

EF5FC4CC-234C-41B3-A195-A0AED42FD00C.png

 to pierwsza wiadomość od Pana który cały czas do mnie wypisuje . 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

🤔

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Obrazka a nie widzimy , masz za mały rank>musi zatwierdzić moderacja> opisz co jest na obrazku.

oznacz moderatorów
mlody89power
#7 Wielbiciel#

Na pierwszym obrazku jest mój opos ze z aukcji .. 

czyli :

Witam ….
Na sprzedaż wspaniałe końcówki mocy co prawda klon ale niczym nie odbiega od oryginału słuchałem wiec wiem o czym mowa lepsza przestrzeń dynamika .. potrafią napędzić wymagające kolumny np infinity kappa 9 bądź monitor audio silver 10 b&w cm9,10 naprawdę radzą sobie bardzo dobrze .. widać na zdjęciach ze nie oszczędzano przy budowie końcówek w moim posiadaniu 3 lata ciężko znaleść coś równie dobrze grającego z czystym sumieniem polecam .. odbiór raczej osobisty dwie końcówki waza prawie 45 kg ..Cena podana w ogłoszeniu za jedna sztukę sprzedaż tylko j wyłącznie w parach .. polecam

 

oznacz moderatorów
mlody89power
#7 Wielbiciel#

A na drugim Pan który napisał pierwsza wiadomość 

Witam . Jako osoba mająca kontakt zawodowo z prawem i tez lubiąca dobry sprzet chciałem oznajmić ze pańska sprawa z wierutnym kłamstwem opisywana oferty jako sprzet kreolska 50 

jest nie na miejscu została zgłoszona dalej to nie Chiny a Europa również za sprzedawanie podróbek tu w dodatku amatorskich samorodek urządzeń elektrycznych i podawanie kłamstw niczym się nie różni od oryginału popełnia Panpowane wykroczenie 

oznacz moderatorów
mlody89power
#7 Wielbiciel#

Co prawda w tytule aukcji miałem napisane krell ksa 50 i w opisie to co powyżej 

oznacz moderatorów
mlody89power
#7 Wielbiciel#

Kurczę wydaje mi się ze nie robię tym nikomu krzywdy jest napisane ze to klon ludzie do mnie dzwonili pisali o zdjęcia środka itd nie miałem nigdy takiego problemu aż do dziś rana . Schematy krella są dostępne .. Sam już nie wiem może posiada Pan wyżej wymieniony takiego krella zapłacił może 13 tys albo więcej i nagle patrzy a na aukcji takie coś i go zabolało to ze dal tyle kasy i coś może podobnie grać ..W taki sposób sobie to tłumacze .. 

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@mlody89power  Jeśli opis jest taki jak podajesz to nie jest źle, ale żeby się nie czepiali lepiej nie uzywaj nazw marek bo o  to właśnie chodzi. Przecież mozna napisać:  "... potrafią napędzić wymagające kolumny dobrych marek  i radzą  sobie bardzo dobrze."

No i nie wiem jak nazwałeś tą końcówkę mocy, jeśli korzystasz z nazwy firmy to jest problem.

oznacz moderatorów
mlody89power
#7 Wielbiciel#

Właśnie skorzystałem w tytule aukcji napisałem krell ksa 50 dopiero opis wyjaśnia ze to klon 

oznacz moderatorów
mlody89power
#7 Wielbiciel#

Tylko spotykam się naprawdę z wieloma takimi aukcjami gdzie  są nazwy sprzętu jak w oryginale a są klonami 

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@mlody89power  Stąpasz po cienkim i kruchym lodzie...🙄

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@mlody89power Pewnie i u innych są takie opisy ale nie warto ryzykować i lepiej przy robieniu opisów zrób jak Ci radzi @br. ,może przestaną się czepiać i donosić na Ciebie.

oznacz moderatorów
mlody89power
#7 Wielbiciel#

Dziękuje wszystkim za pomoc człowiek uczy się całe życię .. Nikt nie ma złych zamiarów prawie 20 lat już siedze w audio i wiele słyszałem wiec wydawało mi sie to ze opis odzwierciedla to co słyszałe i nie chcialem w żaden sposób kogoś oszukać nawet nie miałem tego na myśli ..Wmawianie tego komus ze oszukuje ludzi pisanie ciagłe to chyba tez coś nie tak z taką osoba ..To chyba podchodzi juz pod nękanie ..

oznacz moderatorów
mlody89power
#7 Wielbiciel#

ok wszystko juz wiem zmienię to jak trzeba i myślę że będzie ok ..

Jeszcze raz bardzo dziekuję za pomoc..  

oznacz moderatorów