anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy od dłuższego czasu dostawy niż zaznaczony w ogłoszeniu można założyć reklamacje?

Client:88384738
#7 Wielbiciel#

Hej, zamówiłem w czwartek części do samochodu. Specjalnie wybrałem ogłoszenia, w których była opcja dostawy na następny dzień. Niestety jedna z trzech paczek nie doszła dnia następnego i została dostarczona dopiero w poniedziałek. Ten fakt opóźnił naprawę auta i znacznie utrudnił mi życie. Dlatego zastanawiam się czy można coś z tym zrobić. Paczka miała być dostarczona przez kuriera DHL.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:88384738 w regulaminie przewoźnika jest napisane, że na dostawę przesyłki mają 72 godziny. Tylko, że fantazja allegro i dla zadowolenia kupujących używa pojęcia przewidywany czas dostawy. 

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@Client:88384738  a poczytaj oferte. Jeśłi była mowa o GWARANTOWANYM czasie dostawy - mozesz reklamować. Jelsi w ofercie była mowa o PRZEWIDYWANYM czasie dostawy to reklamacje jest bez sensu. To by troche tak wyglądało jak reklamacja prognozy pogody. Czy jeśli w telewizji powiedzą Ci że jutro będzie padać a okazuje sie  nie pada to reklamujesz to że żle dobrałeś stój na dany dzień ?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Allegro tylko przewiduje czas dostawy a takie przewidywania to jak wróżenie z fusów lub podawanie prognozy pogody jaka będzie w przyszłym roku.

oznacz moderatorów