anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy odpowiedź sprzedawcy na pytanie jest wiążąca?

Daminst
#2 Obserwator#

Mam na oku pewną aukcję telefonu.

Sprzedawca jest prawdopodobnie z Chin i opis aukcji jest napisany po polsku na szybko z użyciem jakiegoś automatycznego tłumacza. Ma na ten moment 1 komentarz pozytywny (0 neutralnych, 0 negatywnych).

Chcę spytać sprzedawcę dokładnie o stan, model i zawartość aukcji (czy oryginalna ładowarka itp.).

I teraz moje pytanie brzmi czy jak dostanę odpowiedź, która mnie zadowoli i kupię przedmiot to mogę użyć odpowiedzi sprzedającego jako dowód pomagający mi w Programie Ochrony Kupującego? Po prostu czuję pewne ryzyko i chciałem zapobiegawczo spytać jak w tytule: "Czy odpowiedź sprzedawcy na pytanie jest wiążąca?"

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

pulkownik66
#19 Nestor#

@Daminst  Teoretycznie tak- jest wiążąca, ale w praktyce różnie to bywa, zwłaszcza jak ktoś pisze [edycja]. Ty rób jak uważasz- ja osobiście nigdy bym nie kupił wyrobu czekoladopodobnego. Jak już ci wyśle ten telefon, a coś będzie nie tak- ło rany, zwroty, wywroty i kłopoty.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Daminst odpowiedzi Sprzedającego na Twoje pytania są wiążące, dlatego jeżeli przedmiot będzie niezgodny z jego opisem, zrzuty ekranu z wiadomościami od Sprzedającego przydadzą się do wniosku do Programu Ochrony Kupujących.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów