anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy PayPal jest na Allegro?

picu14
#1 Nowicjusz#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_Witam  dlaczego Allegro nie chce wprowadzić płatności PayPal ? 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@picu14 PayPal jest dostępny dla kupujących, którzy w preferencjach wybrali walutę EURO.

ko_alka_0-1658906166023.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@picu14 Pay Pal to bardzo duże pole do działalności dla oszustów. Miałem kiedyś klientkę na innym portalu > podobno z USA > która chciała kupić 2 używane duże 50 kg fotele > uparła iś na płatność Pay Pal  >pomimo, że napisałem, że mogę wystawić na Allegro, policzyć transport i niech kupuje > nie chciała > zapytałem się jak sobie wyobraża płatność 200 zł za fotele. Okazało się, że ja mam najpierw pokryś koszty transportu > ok 800 zł > ona wyśle firmę transportową > po odbiorze foteli, dostanę pieniądze > pachniało to przekrętem > odmówiłem. Zaczęła mnie straszyć sądem > bo ona wpłaciła pieniędze niby na konto Pay Pal i ma problem z ich zwrotem > kazałem się jej wypchać > były jeszcze 2-3 maile straszące i potem cisza.

Na AL i tak jest całe mnóstwo "wyłudzaczy" więc po co dodawac następnych "łasych na cudze" ?

oznacz moderatorów