anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy pożar serwerowni w Strasburgu ma wpływ na brak możliwości wysyłki zakupionego przedmiotu ?

mariuszwalas
#1 Nowicjusz#

Gdy zapytałem o numer listu przewozowego aby śledzić przesyłkę dostałem odpowiedź ,że przesyłka nie może być zrealizowana ze względu na brak dostępu do danych

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

pinsplash
#21 Demiurg#

@mariuszwalas Tak, niektóre programy do obsługi klientów ( Baselinker) oraz pośrednicy spedycyjni ( np Furgonetka) mieli tam swoje serwery.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

mariuszwalas niestety tak 

oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

Jest taka możliwość, zewnętrzny program do obsługi zamówień z którego korzysta część sprzedawców nadal nie działa.

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

Czy w takiej sytuacji sprzedawcy nie mogą realizować zamówień bezpośrednio przez Allegro? Furgonetka działa bezproblemowo, a bez Baselinkera też można wysyłać.

oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

@Agent051 wszystko zależy od skali działalności. Ja sprzedaje bez problemu ale zamówień mam stosunkowo mało. Obsługa ręczna kilkuset zamówień dziennie jest praktycznie niemożliwa. Baselinker część procesu realizacji zamówienia robi automatycznie a dodatkowo jest łącznikiem między programami magazynowymi a Allegro.

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@ares_ Szkoda, że Allegro nie idzie tak na rękę sprzedawcom skierowanym na kwarantannę, albo tym którzy zachorowali na covid, tylko sprzedawcom, którzy maja dziesiątki tysięcy ofert, nad którymi nie są w stanie zapanować.

oznacz moderatorów