anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z dodaniem danych do faktury

MAMY ROZWIĄZANIE!
SM_Technologie
#2 Obserwator#

Dzień dobry, obecnie próbuję dokonać zakupu jak zawsze- po kliknięciu opcji "chcę otrzymać fakturę" niestety dane "nie wchodzą". Kliknięcie opcji "podaj dane do faktury" wyświetla okienko wyboru zapisanych danych, niestety ich kliknięcie i potwierdzenie przyciskiem "zatwierdź" niczego nie zmienia- dane dalej nie widnieją i nie można kontynuować zakupu- wyświetla się tylko informacja "podaj dane do faktury".

Próbowałem odświeżać stronę, niestety, bez zmian.

Czy u kogoś jeszcze pojawia się taki błąd?

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
xyz96
#21 Demiurg#

@SM_Technologie Wyczyść lub zmień przeglądarkę.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@SM_Technologie Musi się zmienić, po zaznaczeniu, wyczyść przeglądarkę:Screenshot_2020-11-22 usunięcie plików cookie firefox - Szukaj w Google.png

oznacz moderatorów
SM_Technologie
#2 Obserwator#

Dziękuję wszystkim za podpowiedzi; pozostawię dla potomnych- rozwiązaniem problemu, które też nie wymaga czyszczenia danych jest zamknięcie i ponowne uruchomienie przeglądarki Firefox.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@SM_Technologie Ale właśnie w ten sposób mogłeś wyczyścić ciasteczka, ustawienie automatyczne czyszczenie przy zamykaniu.😁

oznacz moderatorów
Lukasiewicz_S
#1 Nowicjusz#

U mnie również wystąpił ten problem. Walczyłem wielokrotnie, ale się poddałem. Dziwne, bo niedawno działało bez problemu. To z kim jest problem? Coraz bardziej upierdliwe to Allegro. A konkurencja już puka...

oznacz moderatorów