anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy po wystawieniu oceny mogę ją jakoś zmienić?

rskoskiewicz
#8 Zapaleniec#

Wystawiłem dobrą opinię sprzedającemu za szybki koszt wysyłki i jakość obsługi, niestety później (po wystawieniu oceny dla sprzedawcy) okazało się, że przesyłka ma wadę. Sprzedawca zaczął się kłocić, i nie chciał przyjąć reklamacji ani zwrotu.  Chciałbym zmienić ocenę sprzedawcy na negatywną. Czy po wystawieniu oceny mogę ją jakoś zmienić?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Tak, możesz zmienić. Poproś Allegro o usunięcie wystawionej oceny, a po usunięciu będziesz mógł ją wystawić ponownie, zgodnie z rzeczywistym przebiegiem transakcji; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201&subjectId=0cf36533-0...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Allegro nie ingeruje w komentarze, jedynie sprzedawca może wystąpić o usunięcie a Ty musisz potwierdzić, ale wątpię by chciał to zrobić 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@kostas11 To nieprawda, allegro po otrzymaniu wniosku wystawiającego ocenę, może ją usunąć.

oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

Ciekawe czy w tym przypadku Allegro pochopnie podejmie decyzję o usunięciu opinii w celu zamiany na negatywną, czy też zainterweniuje w celu otrzymania informacji również od sprzedającego

 

Co w przypadku gdy wada powstała ( mogła lub nie) podczas użytku lub nieprawidłowemu użytku

Kupie szklany młotek i wystawie opinie negatywną że nie chcą mi dać reklamacji bo nie wybudowałem nim domu z cegieł 😄

oznacz moderatorów