anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy przelane pieniądze zostaną zaksięgowane

Mate456
#7 Wielbiciel#

Mam dość niecodzienny problem mam nadzieję, że ktoś mi wytłumaczy co się stanie. Błąd leży tylko i wyłącznie po mojej stronie. Mianowicie chciałem spłacić allegro zapłać później blikiem. Niestety nie zdążyłem potwierdzić przelewu w aplikacji mobilnej co poskutkowało nieudaną transakcją. Na allegro nie mogłem ponowić przelewu, ale allegro podało mi wszystkie niezbędne informacje do przelania kasy. Koniecznie chciałem coś zrobić z tym to przelałem przez stronę bankową te pieniądze... Na allegro nadal widnieje że do spłaty 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Gdybyś odczekał 15 minut to mógłbyś ponowić płatność, teraz czekaj na zaksięgowanie. Ile minęło czasu od wykonania przelewu?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Mate456 Masz potwierdzenie przelewu? Jeśli tak, wszystko jest w porządku. Status "do spłaty" powinien się zmienić, gdyby tak się nie stało, pisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1c48fc89-9826-4ddf-94e3-42ebb81f0088

oznacz moderatorów

Mate456
#7 Wielbiciel#

Naturalnie mam potwierdzenie tego przelewu, będę obserwował sytuacje i dam znać. Dzięki wielkie 🙂

oznacz moderatorów

Mate456
#7 Wielbiciel#

Niedawno przyszło powiadomienie że spłaciłem zakup. Jeszcze raz dzięki za wiad. 

oznacz moderatorów