anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy przesyłkę można nadać w innej placówce, niż ta która jest wskazana podczas generowania etykiety?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Bibeloty_
#8 Zapaleniec#

Czy przesyłkę można nadać w innej placówce pocztowej, niż ta która została wskazana podczas generowania etykiety?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
LEW433
#21 Demiurg#

Nie musisz, możesz gdzie chcesz.

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@LEW433  

Nie wiem, ale się wypowiem 🙄

_____________
Kama
oznacz moderatorów
ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

Chyba nie - bo na jakiej podstawie?

Etykieta wygenerowana elektronicznie zawiera punkt nadania paczki - ten punt odpowiada za jej wysyłkę i reklamacje.

Dodatkowo - jak pójdziesz do innego punktu - nie będą mieć przesyłki w systemie i nie przyjmą jej (prawdopodobnie). Ja nadaję paczki w PP - wybieram punkt nadania i tam mają dane moich przesyłek. Chyba po to jest ten "wybór punktu nadania paczki". A dokładnie dowiesz się na PP nadając przesyłke.

 

oznacz moderatorów
Sojiro
#12 Orędownik#

Już jakiś czas nie korzystamy z e-nadawcy, ale było tak iż nadać paczkę możesz jedynie w wybranej placówce, gdyż tylko tam mają jej dane w systemie, jak już je przekażesz. W innej placówce Ci powiedzą, że nie mają jej w systemie i najprawdopodobniej nie przyjmą.

Jeżeli coś się zmieniło w tej materii to niech mnie ktoś poprawi.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Bibeloty_ Czy chodzi o zamówienie w ramach Allegro Smart? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Bibeloty_
#8 Zapaleniec#

Tak, w ramach Allegro Smart.

oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Zawsze wysyłam gdzie chcę. Domyślnie mam podane Chęciny, bo tu mieszkam. Ale przesyłki nadaję w Kielcach- gdzie pracuję. Nie ma znaczenia na której placówce poczty nadasz a potem wyślesz.

Rozmawiałam nawet o tym z panią z poczty i system mają wszędzie taki sam.

Piszę to jako osoba sprzedająca na Allegro.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Osobiście również większość swoich przesyłek wysyłam w innych miejscach niż mam podane domyślnie i nie miałem z tego powodu problemów.

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@Bibeloty_ Jeśli pytasz o Pocztę Polską to nie ma z tym problemu. Wielokrotnie nadawałem przesyłki w innych placówkach niż zadeklarowanych jako punkt nadania.

oznacz moderatorów