anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy słowo "naciągać" jest wulgarne?

pavulon333
#7 Wielbiciel#

Kupiłem ostatnio siatkę do bagażnika samochodowego, która okazała się być za mała. W ocenie produktu chciałem napisać, że da się ją naciągnąć, jednak edytor od razu wyświetlił mi komunikat, że nie można opublikować mojej oceny ze względu na jej wulgarny charakter związany z użyciem słowa "naciągnąć". Przepraszam, teraz będzie wulgarnie: chyba kogoś **piiip**ało.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

_Likos_
#21 Demiurg#

@pavulon333  niestety w komentarzach często padały słow: oszust, naciągacz itp wiec zostały wciągniete na liste słów zakazanych.

oznacz moderatorów

pavulon333
#7 Wielbiciel#

Czyli to, że wciąż można kupować lub sprzedawać pedały należy chyba rozpatrywać w kategoriach cudu? Absurd.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Napisać "nie da się naciągnąć " -niby źle ,nie udało mi się włożyć -też nie bardzo to co pisać? 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Nie wiem ale szczerze nie widzę sensu męczenia się z tym. Za dużo opinii jest wrzuconych do jednego worka. Temu co wystawia tańsze podróby i tak to nie zaszkodzi, bo ludzie szukają najtańszego. A zrobi kuku temu co sprzedaje porządne 2x drożej, bo u niego też te opinie będą. Nie lepiej zwyczajnie zareklamować? Zakładasz dyskusje i lecisz z tym. Jak nie odpowiada opisowi to będzie musiał wymienić lub zwrócić kasę, w ostateczności masz project. 

oznacz moderatorów