anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy sprzedafca może mnie zablokować po wielokrotnych zwrotach?

excessively-frug
#12 Orędownik#

Hmmm, no nie mogę nic kupić u Janusza, blokada czy coś.

Nie mam smarta, ale kupując do paczkomatu mam darmowy zwrot, ja zwracam towar, a ten typ kasę i to wraz z kosztami dostawy. Wszystko było okej ale za dwudziestym którymś tam razem stop.

Oburzony czy co, przecież muszę zapoznać się z jego towarem przed zakupem, a ma mnóstwo fajnych rzeczy ponad 6000 ofert i to po kilka złotych za sztukę.

Gdzieś zgłosić taką blokadę.

 

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Andrzej Sapkowski, Krew elfów
oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

Ziolko39
#21 Demiurg#

@katarzynab1712 @AnnaG-Antyki ten "gość 111940663" to stary troll > tylko z nowym, założonym dzisiaj kontem > chyba już 25? z kolei > nie należy się przejmować jego wpisami > jeszcze 2-3 wpisy i tak go znowu zablokują > jak zwykle.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

 @Ziolko39  czy mi się wydaje czy nie pojawiał się ze 3 miechy?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@az1rael Chyba odwyk, ale bez efektów 

oznacz moderatorów

Client:111643463
#9 Pomysłodawca#

@Client:111940663 Okej, ale gdzie ten trolling? Sarkazm bez sarkazmu, jakieś literówki powstawiane w losowe miejsca. Nikogo zachowanie OPa nawet nie rusza specjalnie. Wyborne? Taki post napisze przeciętny klient i nawet się nie zająknie, lmao. Pojęcia trollingu to chyba się uczyłeś z wykop ru. xD

Mam nadzieję, że przejdzie ta ustawa i trollować będzie można tylko z licencją.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@excessively-frug krótko -- zwroty to koszty ,które trzeba wkalkulować w cenę towaru czyli ostatecznie przenieść na innych klientów .Decyzja sprzedawcy po wielokrotnych zwrotach może być tylko jedna ......dla dobra ogółu .

oznacz moderatorów