anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy sprzedający ma możliwość edytowania/usuwania opini ?

Wojtec12345678
#8 Zapaleniec#

Witam jak w temacie, czy sprzedający może usunąć moją opinię na temat jakiegoś sprzętu ? Kupiłem słuchawki, średnio byłem z nich zadowolony, więc opisałem sprzęt w opinii adekwatnie do jakości, nie dałem 1 gwiazdki a 3 i wszystko uczciwie opisałem, dzisiaj moja opinia znikła, jak to możliwe ?

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

pulkownik66
#19 Nestor#

@Wojtec12345678  Nie może- ale może wystawić całkiem nową ofertę, a tamtą zamknąć

oznacz moderatorów

Wojtec12345678
#8 Zapaleniec#

Sprawdzałem w ofercie z zakładki "moje zakupy" i w aktualnej ofercie i mojej opinii nie ma, a w nocy jeszcze była bo czytałem koledze w pracy.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Chodzi o opinię wystawioną sprzedawcy, czy o oddzielną ocenę produktu?

Sprzedawca nie ma możliwości usunąć jednego ani drugiego, ale może to zrobić Allegro po zgłoszeniu sprzedawcy, jeśli ocena narusza zasady. Zapytaj o powód usunięcia swojej oceny tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201

oznacz moderatorów

Wojtec12345678
#8 Zapaleniec#

Chodzi mi o ocenę produktu, na pewno zapytam, dzięki za link.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Gdy przejrzysz te oceny produktów, są one zazwyczaj pozytywne i niepełne, a zasady ich wystawiania i usuwania nie są tak jasne, jak zasady wystawiania ocen sprzedawcom, które są bardziej wiarygodne i widoczne przez 12 miesięcy, dlatego o jakości produktów oferowanych przez sprzedawcę zawsze warto wspomnieć w komentarzu do transakcji ze sprzedawcą.

oznacz moderatorów

Wojtec12345678
#8 Zapaleniec#

Przecież to jest bez sensu, takie wciskanie kitu ludziom na siłę, po to one są aby ludzie widzieli co kupują, opinia była rzetelna, dosadna, ale opisałem prawdę, nie dałem 1 gwiazdki bo słuchawki na to nie zasługiwałby, dałem 3 bo na 5 także nie zasługują, tak jak większość osób sie w opiniach podnieca nie miały chyba porównania z innymi słuchawkami,to też napisałem i prawdopodobnie to był powód usunięcia tak myślę 🤔

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Wojtec12345678  Dosadna? co to znaczy? bo samo słowo ,,podnieca" faktycznie nie powinno być podstawą do usunięcia opinii i nie ma się czym chwalić kolegom z pracy.

oznacz moderatorów

Wojtec12345678
#8 Zapaleniec#

Nie chwaliłem się, po prostu kolega był ciekaw opini to mu ją przeczytałem

 

Słuchawki jak za tę cenę grają bardzo słabo, grają dużo gorzej od kilkuletnich słuchawek od LG G6 które teraz można kupić za 20-30 zł, osoby które podniecają się jakością dźwięku w innych opiniach nie miały chyba porównania z innymi słuchawkami albo z jakimiś z kiosku za 15 zł. Dodatkowo słuchawki nie mają dźwięku przestrzennego w grach.

Plusy wygodne, etui, szybko parują się z telefonem

Minusy słaba jakość dźwięku, brak dźwięku przestrzennego w grach, za krótki przewód jack

 

 

Jakoś tak mniej więcej było napisane

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Wojtec12345678  No to faktycznie nie powinni usuwać, no chyba że wolno się podniecać, ale pisać o tym - już nie🤣

oznacz moderatorów

Wojtec12345678
#8 Zapaleniec#

No właśnie, uważam że napisane dosadnie ale czysta prawda, nie wyssałem tego z palca a są to moje odczucia, Plusy i minusy są prawdziwe , nie dałem 1 gwiazdki bo aż tak słabe nie były więc no .... 🤷

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pulkownik66 @Wojtec12345678 Nie należy wiązać opinii o transakcji (sprzedającym) z oceną produktu(jak tu sugerują). Pisząc w ocenie i wspominając o sprzedawcy od razu wyskakuje informacja, że tu nie opisujemy sprzedawcy.

oznacz moderatorów

Wojtec12345678
#8 Zapaleniec#

Gdzie opisywałem sprzedawcę ? Opisywałem sprzęt i innych kupujących

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tu inny użytkownik zasugerować taką możliwość nie ty @Wojtec12345678 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Wojtec12345678 Wystawiłeś już komentarz sprzedawcy za ten zakup? Jeśli nie, wystaw teraz i wspomnij o marnej jakości słuchawek. Tego komentarza Allegro nie usunie, można w ocenie sprzedwcy informować o złej jakości produktów, które sprzedaje. Za towar odpowida względem kupującego sprzedawca.

oznacz moderatorów

Wojtec12345678
#8 Zapaleniec#

Sprzedawcę oceniłem bardzo pozytywnie, szybka wysyłka, świetny kontakt nie było do czego się przyczepić, dostał 5 gwiazdek. Poza tym większość osób w tym ja sugerują się opiniami danego sprzętu czy rzeczy a nie komentarzami które zaginą w morzu innych komentarzy,szybciej i łatwiej znaleźć opinie.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Wojtec12345678 Na ale Twoja ocena produktu przepadła, a w ocenie sprzedawcy byłaby widoczna. Oceniłeś wysoko sprzedawcę, który sprzedaje produkty niskiej jakości. Przez to inni kupujący nie będą ostrzegani przez zakupem u niego tych słuchawek. I mylisz się, mało kto czyta te niepełne i zazwyczaj tylko pozytywne oceny produktów, większość czyta komentarze wystawiane sprzedawcom.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Wojtec12345678 Nie próbuj zrozumieć 🙂 On myli oceny produktów, w których  nie oceniamy sprzedawcy, z ocenami sprzedawcy, w których jak najbardziej można też oceniać oferowane przez nich produkty 🙂

oznacz moderatorów

Wojtec12345678
#8 Zapaleniec#

No właśnie opisałem w opisie produktu a nie w opisie sprzedawcy, na allegro jestem od 10 lat ? Wiem co gdzie i jak

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Wojtec12345678 Ta sugestia powyższa jest sprzeczna z tym co proponuje Allegro, nie wiem dlaczego tak to zaleca. ( nie ty).

oznacz moderatorów