anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Sprzedający może anulować licytację i oddać mi pieniądze?

mirekszkup
#7 Wielbiciel#

Wylicytowalem towar wyslalem pieniażki a sprzedajacy szybko odeslal pieniadze prawdopodobnie ze wygralem  zamala kwote i po sprawie napisal towar niedostepny.i to ma byc licytacja kazdy komu bedzie sie wydawalo ze kwota za niska morze tak postepowac?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

@mirekszkup Nie jest to uczciwe, mogłeś żądać wysyłki towaru, trudno wywalczyć, ale mogłeś otworzyć mu dyskusję.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@mirekszkup może nad morze?

Nie, nie jest to zgodne z regulaminem. Jeżeli to normalne allegero a nie lokalnie to możesz wystawić negatyw.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mirekszkup Allegro to nie zabawa. Jeśli wylicytowałeś przedmiot, sprzedawca ma obowiązek Ci go wysłać. Domagaj się tego zakładając spór.

Allegro - https://allegro.pl/dyskusje/nowa

Allegro Lokalnie - https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

W sporze wsparcia udzieli Ci pracownik Allegro.

Wysyłki towaru możesz domagać się nawet sądownie.

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@mirekszkup Zwodzenie kupujących i udawanie, że towar jest niedostępny albo nagle się zepsuł to typowa zagrywka nieuczciwych sprzedawców, którzy chcą zaoszczędzić kilka złotych na opłacie za cenę minimalną. 

Obserwuj aukcje "janusza", bo prawdopodobnie niedługo towar znów stanie się dostępny. Oczywiście w nowej i wyższej, bo podbitej z zaprzyjaźnionego konta cenie. Zgłoś taką ofertę korzystając z formularza: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8e311c44-98a3-4d2e-8f17-5dd78b81a519 .

A tymczasem wystaw sprzedającemu odpowiedni komentarz, żeby ostrzec innych przed stratą czasu i pieniędzy.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

Client:62135285
#3 Debiutant#

Mam podobnie ale nie tak samo licytowałem przedmiot i w pewnym momencie sprzedający zamkną licytację ale zaproponowałem większą kwotę na którą się zgodził wysłałem pieniądze i wysyłka miała być następnego dnia czekałem 3-4 dni, pisałem do allegro ale sprzedarz odbyła się poza platformą. Mają związane ręce dopiero gdy byłem zmuszony zgłosić przestępstwo na policję to dostałem odzew. Nie wiem jak ta sprawa się zakończy i czy faktycznie takowy przedmiot do mnie dotrze..

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:62135285 Nie zgadzaj się takie rozwiązania (dla kilku groszy), same problemy.

oznacz moderatorów

Client:62135285
#3 Debiutant#

Mądry Polak po szkodzie... z tym przysłowiem na chwile obecną się utożsamiam. Zraziłem się przez 1 osobę i jak na razie zamawiam tylko i wyłącznie za pobraniem..-.-

oznacz moderatorów

mirekszkup
#7 Wielbiciel#

„Pieniądze zwrócone.Zakomczylem aukcje przed czasem zapomniałem ofert odwolac” A tak mi odpisał sprzedawca nie widzi problemu który sprzedaje na allegro kilka lat

oznacz moderatorów