anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy sprzedający może zmienić formę dokumentu z faktury na zakup bez faktury ?

ADINO85
#1 Nowicjusz#

Witam wydaje mi się, że już 2 razy robiłem zakup z FV zakupu, nie dostając faktury do towaru sprawdzałem w wiadomościach czy została wysłana elektronicznie przy braku sprawdzam szczegóły zakupu, a tam informacja, że zakup był na paragon bez faktury. Czy sprzedający może to zmienić? Przy ostatnim zakupie zależało mi na FV i jestem pewny, że zaznaczałem zakup z fakturą, a tu się okazuje, że niby nie. Mieliście już taki przypadek ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

Nie , nie może zmienić .... pewnikiem nie zaznaczyłeś.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli udostępnia taką możliwość i jest firmą nie może sobie sam zmienić, otwórz dyskusję i zażądaj dosłania: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@LEW433 lepiej napisz ,, staeem skakaem ,, , autor wątku pisze cyt ,,jestem pewny, że zaznaczałem zakup z fakturą, a tu się okazuje, że niby nie.,, Jeśli w zakładce ,, moje zakupy ,, nie jest oznaczona faktura to nie była oznaczona KROPKA !!

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@ADINO85 Tak się dzieje (mnie też się zdarzyło ) ,że ikonka oznaczająca zakup z fakturą wizualnie się nie bardzo różni od zakupu zwykłego z paragonem . Sprzedawcy mają często dużo pakowania i aby zdążyć przed godzinami granicznymi u dostawców tego w pośpiechu nie zauważają . Ikonka z chęcią otrzymania faktury powinna być zdecydowanie bardziej widoczna to na pewno zmniejszyło by ilość błędów . 

oznacz moderatorów