anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy sprzedajay moze nie wsyłać przedmiotu bo cena osiagnięta jest zbyt niska?

eliot21
#8 Zapaleniec#

Sprzedający wyslał mi SMS ze nie wyslę mi przedmiotu(za który już zapłaciłem) bo cena go nie satysfakcjonuje.

Tlumaczył sie ,ze aukcje wystawiła jego dziewczyna i nie śledziła zakończenia aukcji. A on ma propozycje od jakiego konesera  który daje mu o wiele wyzsza kwotę  za ten przedmiot.

Co moge w tej sytuacji?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

eliot21
#8 Zapaleniec#

...dodam tylko ,że była to licytacja....

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@eliot21 możesz iść do sądu  ,jeśli odda kasę allegro nic z tym nie zrobi bo nie jest stroną w transakcji .

oznacz moderatorów

eliot21
#8 Zapaleniec#

...no chce oddać...a z drugiej strony to Allegro nic z tym nie zrobi.....? przecież to ona posredniczy w tej całej tranzakcjii i chyba ma jakies przepisy regulujące takich Sprzedających...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro nic mu nie zrobi, zwróci Ci śrdoki, możesz do sądu.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Teoretycznie nie powinien tak postąpić ale sam to możesz jedynie go ocenić wystawiając opinie . Można próbować  drogą sądową ale czy warto? 

oznacz moderatorów

eliot21
#8 Zapaleniec#

...no wlasnie "czy warto?" za 200zł bo cena która osiagnęła był 375 zł i tyle mu wpłaciłem ,a on mi teraz mowi ze go ta cena nie interesuje i ze ma kupca za 600 zł...nie wiem co w przypadku załozenia sprawy sadowej kto ponosi koszty....?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@eliot21 jako Powód finansujesz wstępne koszty postępowania , ale wygrywając sprawę oprócz nakazu wydania rzeczy Sąd uwzględni dodatkowe roszczenie jakim może być pokrycie kosztów postępowania /.

oznacz moderatorów