anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy sprzedawca legit

Client:93898867
#9 Pomysłodawca#
  • Witam, mam pytanie, www_replicart_pl, czy ten pan'i robi sprzedaje/licytacje legit rzeczy?

 

"www_replicart_pl"

 

Sprzedaje tanie rzeczy a one kosztują o wiele więcej. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Client:93898867
#9 Pomysłodawca#

Chce po prostu wiedzieć czy można to potwierdzić czy robi legit biznes bo widziałem dwie oferty z takimi samymi zdjęciami i tylko jedne zdjęcie zostało dodane jako główne

 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

A czytałeś opisy aukcji? Repliki są dużo tańsze od oryginałów

oznacz moderatorów

Client:93898867
#9 Pomysłodawca#

Nawet czy replika czy oryginał, są dwie oferty z takimi samymi zdjęciami i tylko na tych 2 są dodane tylko jedno główne zdjęcie by ktoś nie pomyślał że to taka sama oferta. 

oznacz moderatorów

Client:93898867
#9 Pomysłodawca#

I tylko te dwie główne zdjęcia się różnią od siebie 

oznacz moderatorów

Client:93898867
#9 Pomysłodawca#

A resztę zdjęć są takie same tylko główne się różnią a reszta to takie same zdjęcia w obu ofert

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Liczy się treść oferty jest jeszcze coś takiego jak produktyzacja allegro i mogła podłączyć oferty sprzedającego z oryginałami bo zdjęcia są podobne jak masz wątpliwości to napisz do sprzedającego i np poproś o zdjęcia w prywatnej wiadomości

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:93898867 zreszta chyba replika ma wiernie kopiować oryginał więc zdjęcia powinny być bardzo podobne 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@az1rael Za drogo > płacz, za tanio > podejrzane.

@Client:93898867 "jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził"

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:93898867 Zawsze masz przycisk "zgłoś naruszenie zasad"  jak masz podstawy do zarzutów.

Wg mnie aukcje są całkiem prawidłowe > wyraźnie w opisach jest "kopia" lub "replika"  i to na samym początku opisu > nigdzie nie ukryte

A tutaj wątpię, żeby ktoś Ci sprawdził Twoje zastrzeżenia > chyba, że jakiś "osz...." wypowie się przytaczając jakieś dawno nieaktualne wpisy . pozamykane wątki > sprzed kilku lat albo podając fake'owe strony jako potwierdzenie jego wpisu.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:93898867 opisy ofert wyraźnie wskazują na ewentualne uszkodzenia czy informacje, że produkt jest repliką, więc nie wzbudza to wątpliwości. Co mogę podpowiedzieć to, żebyś przed zakupem, zapoznał się dokładnie z opisem oferty. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów