anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy sprzedawca może bezkarnie przysłać przedmiot znacznie różniący się od tego na zdjęciach?

MAMY ROZWIĄZANIE!
meril
#7 Wielbiciel#

Sprzedawca wkładek do butów (90 zł za parę) przysłał zupełnie inne niż na zdjęciach, ponadto pozbawione oryginalnego opakowania. Na moją prośbę aby zmienił zdjęcia bo wprowadza kupujących w błąd- odmówił. Zwrot pieniędzy mam oczywiście zagwarantowany ale uważam,że sprzedawca powinien stanowczo zmienić zdjęcia bądź wyraźnie zaznaczyć w opisie aukcji, że sprzedaje coś innego.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
mdrogeria
#21 Demiurg#

meril poinformuj innych kupujących za pomocą odpowiedniej oceny sprzedajacego . Na stronie oferty masz link ,, zgłoś naruszenie zasad ,, 

oznacz moderatorów
meril
#7 Wielbiciel#

Tak zamierzam zrobić. Jednak w regulaminie nie znalazłam nic na ten temat. Dziękuję za podpowiedź.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
meril
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@meril Sprzedawca nie może przesłać przedmiotu znacznie się różniącego od zdjęcia. Jeśli masz dowód na niezgodność towaru z opisem, możesz to zgłosić tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a2f3ea49-2579-47d5-87f4-6d96a42e3e86&subjectId=ae7b20da-e... Otrzymasz w odpowiedzi informację o podjętych działaniach.

Zgłoszenia inną drogą są znacznie mniej skuteczne.

oznacz moderatorów
meril
#7 Wielbiciel#

Dzięki za link. Tak właśnie zrobię.

oznacz moderatorów