anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy sprzedawca może zażądać zwrotu towaru do Chin?

TerBur
#1 Nowicjusz#

Czy sprzedawca może zażądać zwrotu towaru do Chin? Kupiłam kurtkę, zupełnie mi nie pasuje, dokonałam zwrotu i okazuje się, że mam odesłać paczkę do Chin, co jest zupełnie nie opłacalne. Kupuję wiele rzeczy i nigdy się spotkałam się z tym, że towar należy odesłać do innego kraju.

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Halfrunt
#18 Luminarz#

I to na twój koszt, tak może, jeśli ci nie pasuje to odsyłasz, ale to nie twoja wina że tego nie wiedziałaś, to wina Allegro, które sugeruje/stwarza wrażenie, że jako kupujący masz wszystko za darmo, a zwlasza koszty dostawy i zwrotu.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@TerBur chyba , a może się mylę , widziałeś na stronie oferty gdzie kupujesz i jakie są warunki zwrotu ?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@TerBur może odsprzedaj na allegro lub na innych portalach.

oznacz moderatorów

TerBur
#1 Nowicjusz#

Czy sprzedawca może zażądać zwrotu towaru do Chin? Kupiłam kurtkę, zupełnie mi nie pasuje, dokonałam zwrotu i okazuje się, że mam odesłać paczkę do Chin, co jest zupełnie nie opłacalne. Kupuję wiele rzeczy i nigdy się spotkałam się z tym, że towar należy odesłać do innego kraju.

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@TerBur tak, jeśli zwracasz zakupiony przedmiot to powinnaś odesłać go do sprzedającego. Zgodnie z ustawieniami w ofercie, adresem do zwrotu jest adres w Chinach, a kupujący odsyła towar na własny koszt, sprzedający wraz ze zwrotem wpłaty za przedmiot, zwraca również koszt równy najtańszej dostawie w ofercie (nie musi zwracać kosztu odesłania przesyłki do niego).
 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@TerBur otwieranie kolejnych wątków nie zmieni faktu ,że jesteś w plecy .W tej sytuacji najkorzystniej będzie odsprzedać .

oznacz moderatorów

Health___Beauty
#13 Ambasador#

A co w tym dziwnego? Kupujesz z Chin to i ewentualny zwrot wysyłasz do Chin. 

oznacz moderatorów