anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy takie konta to nie próba wyłudzenia ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
outsider-86
#2 Obserwator#

Przeglądając oferty natknąłem się na coś takiego:

LINK do profilu sprzedawcy 

Czy to przypadkiem nie jest próba wyłudzenia ? Jak dla mnie to takie konto jest dość mało wiarygodne. Czy można gdzieś zgłosić takie konto do weryfikacji ? 

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak to będzie z Chin szło to nim dojdzie dziecko może z nich już wyrosnąć.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 Jak dojdzie.😁

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@outsider-86 Zgłoś tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a2f3ea49-2579-47d5-87f4-6d96a42e3e86&subjectId=ae7b20da-e... W odpowiedzi otrzymasz informację o podjętych działaniach.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Sprzedawca podając zagraniczny adres dostawy utrudnia potencjalnym klientom reklamacje i zwroty .

oznacz moderatorów
outsider-86
#2 Obserwator#

Wg mnie "sprzedawca" jest chińskim botem próbującym wyłudzić pieniądze lub coś podobnego. 

 

oznacz moderatorów
outsider-86
#2 Obserwator#

Zgłosiłem na czacie, dostałem informację zwrotną że zostało to dalej przesłane. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@outsider-86 I już niczego się nie dowiesz. Pisząc pod mój link otrzymałbyś informację, jakie działania podjęto.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@outsider-86 dziękuję za Twoje zgłoszenie i czujność. Oferty tego Sprzedającego zostaną przez nas zweryfikowane. Ja jednak nie widzę nic podejrzanego. Na Allegro dozwolona jest sprzedaż z Chin, adres do zwrotów również nie musi być w Polsce lub Europie. Jeżeli czas dostawy jest zbyt długi w przypadku przesyłek zza granicy, możesz ustawić filtr, dzięki któremu pokażemy Ci tylko oferty z Polski. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów