anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy to możliwe, że transakcja zakupu i zwrotu zniknęła ze strony?

pasternaczek66
#7 Wielbiciel#

Około miesiąca temu kupiłem przez pomyłkę uszczelniacz wałka rozrządu zamiast aparatu zapłonowego. Kiedy się zorientowałem odesłałem produkt do sprzedawcy. Jestem ogromnie zaskoczony ponieważ w śród moich zakupów po zalogowaniu nie ma tej transakcji i zarazem zwrotu pieniędzy. Czy ktoś miał coś podobnego? Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

az1rael
#21 Demiurg#

@pasternaczek66 bo na zwrot masz 14 dni a nie miesiąc więc zwrotu nie dostaniesz jeszcze na swój koszt odbierasz sobie swój towar

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@pasternaczek66 może masz inne konto

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@pasternaczek66 Powinieneś otrzymać potwierdzenie zakupu wraz z numerem zamówienia również mailowo.  Proszę sprawdź to i podaj mu ten numer. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pasternaczek66 Logujesz się na inne konto niż te z którego był zakup, masz więcej kont?

oznacz moderatorów

pasternaczek66
#7 Wielbiciel#

Kiedy zorientowałem się, że to nie ten uszczelniacz na drugi dzień zaniosłem do paczkomatu.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@pasternaczek66  No właśnie:  kiedy zorientowałeś się że to nie ten uszczelniacz?  Ile dni mięło od  zakupu?

Nie jest ważne kiedy zaniosłeś do paczkomatu, ważne kiedy zawiadomiłeś sprzedającego że zwracasz bo nie pasuje?

No i po kiego to odsyłąłeś? Uszczelka wałka rozrządu to grosze, a nawet nie wiesz jak szybko będzie ci potrzebna. Regulowałeś kiedyś zawory?

oznacz moderatorów

pasternaczek66
#7 Wielbiciel#

Zawory regulował mi mechanik, który wcześniej pracował w serwisie Hondy.

oznacz moderatorów