anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy to SMS od Allegro?

Client:58182956
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam, otrzymałam wiadomość sms z polem nadawcy Allegro:

Na Twoim koncie czeka kupon 20 zl! Wykorzystaj go do 6.11. Kupon znajdziesz w swoim koszyku podczas płatności. Szczegóły: https://bit.ly/3UqT26U

Czy to nie jest oszustwo?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:58182956 link kieruje do strony allegro , ale dziwne ,że przyszło SMS-em , podpytamy osoby kompetentne  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:58182956, na Twoim koncie nie widzę żadnego kuponu. Możesz załączyć tu zrzut ekranu z wiadomością? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Zbyniek881
#7 Wielbiciel#

Ja tak samo dzisiaj dostalem identycznego smsa ze na moim koncie czeka kupon o wartosci 20 zl ale nic takiego przy platnosciach nie widze.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Zbyniek881, zamieścisz tu zrzut ekranu z tą wiadomością? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mems_o
#7 Wielbiciel#

Ja tak samo dzisiaj dostałem rano takiego smsa a na koncie Allegro żadnego kuponu 20zł nie mam. O co tu chodzi ?

 

Screenshot_20221105_184127.png

oznacz moderatorów

Zbyniek881
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20221105-194248.png

oznacz moderatorów

Client:58182956
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20221105-103536.jpg

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Zbyniek881 @Client:58182956 @mems_o @izunia27_m2 dziękuję za Wasze zgłoszenie, dobrze że zachowujecie czujność, jednak uspokajam - jest to wiadomość od nas.
Jeśli kuponu nie ma na Waszych kontach w tej zakładce, ani nie pojawia się na formularzu płatności i dostawy, po wybraniu płatności z góry, w części "Twoje zniżki" to może to oznaczać, że Wasze inne konto zarejestrowane na ten numer telefonu kwalifikuje się do promocji lub że ten numer telefonu został omyłkowo podany przez inną osobę, której konto kwalifikuje się do tej promocji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

izunia27_m2
#1 Nowicjusz#

Na Twoim koncie czeka kupon 20 zl! Wykorzystaj go do 6.11. Kupon znajdziesz w swoim koszyku podczas platnosci. Szczegoly: https://bit.ly/3UqT26U

oznacz moderatorów