anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy trzeba podczas zawieszonego konta informować moderacje o innym koncie na Emailu,

Client:97712857
#8 Zapaleniec#

Który jest świeżo zajesaterowany tak w razie awarii z głównym kontem? Bo podobno podczas stałej blokady doszukałem się, że trzeba bo to łamanie prawa allegro, ale w przypadku zawieszenia, które powinno być tymczasowe nie powinno chyba stanowić przestępstwo? 

 

Założyłam to konto dziś z innego emailu w celach jakby mnie okradziono z niego, na grach też tak robię jeśli zasada nie zakazuje multi kont, bo jednak jak każdy z nas ma konti, które wkłada pieniądze a jak przyjdzie taki złodziej to ograbi nas z danych i nawet ze podłączonej karty do allegro na przykład więc dlatego składam pytanie czy muszę powiadomić o tym moderację bo nie chcę dodatkowego zawieszenia za to, że mam multi konto o, którym oni nie wiedzą tym bardziej, że nie zamierzam podczas zawieszenia z niego korzystać czy kupować mu premium, w czasie zawieszenia będę używać innych stron z kupowaniem online jeśli tu mam zakaz tymczasowy

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:97712857, jeżeli Twoje konto na Allegro zostało zawieszone, aby założyć nowe – musisz otrzymać naszą zgodę. Tak mówi nasz regulamin.

Użytkownik, którego Konto zostało zawieszone lub na które zostały nałożone ograniczenia funkcjonalności, o których mowa w art. 2.12 i 8.4, nie może zarówno zarejestrować nowego, jak i korzystać z innego Konta bez uprzedniej zgody Spółki.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:97712857
#8 Zapaleniec#

Nie ma czegoś takiego jak zgoda dla użytkownika z banem bez odwrócenia!

Do każdego macie przestać komentować mój wątek i przy tym mnie pingować, po prostu zgłosicie wątek i wszystkie moje komentarze i odpowiedzi na wasze komentarze bo to konto i tak zniknie za 6 lat bo tyle allegro przetwarza usuwanie, i jeśli support myśli, że będę jak każdy tuman co próbuje ominąć blokadę to się mylicie, bo mam w tym doświadczenie i mam swoje zasady moralności a zresztą kto inny może mi kupić coś z waszej strony lol, więc póki co sayonara wszystkim na wieku amen

 

 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:97712857 jak nie masz zawieszonego konta w allegro to możesz posiadać kilka kont i nie musisz nikogo o tym informować. Jaj coś to ich super narzędzie samo powiąże Twoje wszystkie konta 😀

oznacz moderatorów