anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy w celu uzyskania zwrotu pieniędzy muszę wysłać zdjęcie dowodu osobistego w celu wysłania wniosku

Client:107218812
#7 Wielbiciel#
  • Witam .

Dlaczego muszę zrobić zdjęcie dokumentu tożsamości kiedy chcę otrzymywać zwrot pieniędzy za nie dostarczony towar. 

Dlaczego allegro prosi o zdjęcie mojego dowodu jest to dokument poufny i nie chcę go udostępnić ponieważ się boję.Zamówiłam mop parowy za który zapłaciłam a go nie otrzymałam .To nie ja jestem oszustem tylko osoba,firma która sprzedaje owy towar na Allegro otrzymuje pieniądze i nie dostarcza towaru.Nie raczy nawet odpowiedzieć dlaczego towaru nie dostarczyła .Towar zamówiony i zapłacony 11.12.2023.

Do czego ma służyć mój dowód osobisty jeśli mają moje dane i bliska na którym są podane moje dane z banku.Proszę o pomoc.

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

br.
#21 Demiurg#

To jakieś nieporozumienie. Pieniądze ze zwrotu konsumenckiego, a również z niezrealizowanego zakupu powinny wrócić na konto bankowe z którego wyszła płatność.  Weryfikacja owszem, ale tylko w przypadku pieniędzy ze sprzedaży.

Wygląda to jakiś nowy wymysł Allegro żeby przed końcem roku wykazać  większy stan finansów  na koncie. Pewnie w kasie niedobory...😨

Szkoda tylko że to wszystko kosztem użytkowników.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dzieje się tak jak z AP. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:107218812 W którym miejscu widzisz informację o konieczności przesłania zdjęcia dokumentu?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów