anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy wolno kupującemu tak robić

MAMY ROZWIĄZANIE!
ELMARR
#7 Wielbiciel#

Mam problem z kupującym [edycja] .Jest to firma która kupiła u mnie przez allegro
2 x towar w dniu 30.10.2020- 8 apartów tlenowych i w dniu 05.11.2020-11 apartów tlenowych.Między czasie zakupiła też poza allegro 20 apartów tlenowych.Ponieważ od 10 października jest duża sprzedaż apartów tlenowych firma ta postanowiła też sprzedawać aparaty tlenowe.Odbiór towaru zakupionego w dniu 30.10.2020 odbył się osobiście - na co mam potwierdzenie z kamer.Mam też nagranie głosu jak namawiano nas byśmy zwrócili środki
a ta firma wpłaci nam mniejszą kwotę i podzielimy się prowizją z allegro.Firma jest dziwna .Sprzedaliśmy im jeszcze 20 sztuk i jeszcze przez allegro 11 sztuk -zanim im zablokowałem sprzedaż ( czarna lista ).
W dniu 18 listopada firma zażądała zwrotu towaru na co domówiliśmy zgodnie z przepisami. Sprzedaż się zmniejszyła firma ta chce nagle oddać towar.
Zaczęli mnie straszyć sądami , policją ,że nie odbierali od nas towar ( na co mamy nagrania z monitoringu ,że tak nie było ). W końcu wystawili 2 negatywne komentarze nie zgodne z prawdą bo przecież sprzedawali ten sam towar który u mnie kupili a teraz jest nagle to najgorszy towar . Mam smsy z tekstami w moim kierunku " **piiip**ny doktorku '" - z zawodu jestem lekarzem. Sprawa pewnie skończy się w sądzie .Proszę o usunięcie negatywnych komentarzy.
Mariusz Wyrwas.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
kostas11
#21 Demiurg#

@ELMARR tak wolno, zwrotu nie musisz przyjmować, negatywa możesz dostać 😞 allegro go nie usunie o ile nie ma tam rzeczy zabronionych regulaminem 😞 zostaje sprawa w sądzie 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@ELMARR a i teraz odpowiedz na nie na spokojnie bez emocji bo to będzie świadczyć o Twoim poziomie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
ELMARR
#7 Wielbiciel#

koniec rozmowy

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@ELMARR widziałem komentarze i allegro ich nie usunie a gościu sam pisze że nie chcesz przyjąć zwrotu 🙂

Wiec odpisz że zakupili na firmę do dalszej odsprzedaży 100 sztuk i jak nie udało się sprzedać chcą zwrócić, gdzie zakup firma- firma nie podlega  pod ustawę konsumencką i w tych relacjach nie ma zwrotu, a komentarze zostały wystawione w odwecie za odmowę zwrotu 🙂 coś w tym stylu 

________
Κώστας
oznacz moderatorów