anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy zakupy na allegro bezpośrednio z Chin są bezpieczne???

Client:109828139
#9 Pomysłodawca#

Witam.Czy sporo tańsze produkty bezpośrednio z Chin darmowa dostawa 17-19 dni brak faktury,wszystkie dane sprzedającego po chińsku itd.Czy takie zakupy są bezpieczne???

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

BitBomber
#7 Wielbiciel#

To materac, jest duży i ciężki.Koszt wysyłki jest wyższy niż ta cena

oznacz moderatorów

Client:109828139
#9 Pomysłodawca#

Takich ofert znalazłem około 5 jedna lokalizacja Bejing czyli Pekin i jeszcze inne lokalizacje w Chinach.Przecież wszyscy nie mogą być oszustami.

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

wszyscy - może nie

ale może być 1 sprzedawca ten sam na wielu ofertach.

albo wielu ciągnących towar z jednej fabryki gdzie rozmiar materaca będzie ci się różnił o 2 cm bo tak ustawili formy

oznacz moderatorów

Client:109828139
#9 Pomysłodawca#

Napisałem do sprzedawcy i sprawdzę ile w tym prawdy.Jeśli to pomyłka lub są jakieś niejasności,albo coś jest nie tak to poprostu nie kupię.Dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@Client:109828139  Cóż jest takie mądre przysłowie. "Biednego nie stać na rzeczy tanie" . Jeśłi coś jest w cenia 3 krotnie niższej od rynkowej to raczej jest tego jakiś powód. Z reguły jest to po prostu jakośc produktu, który mimo ze na zdjęciach wygląda identycznie to w rzeczywistości może być zupełnie innym produktem.

Pamietaj że zakup z Chin to ogromne koszty ewentualnego odesłania po odstapieniu od umowy czy reklamacji.

Chinscy sprzedawcy często używaja translatorów wiec sami nie do konca musza wiedzieć co oferują wiec Ty możesz zakupic materac a otrzymac np : pokrowiec na materac.

Oczywiście możesz podjąc ryzyko i zakupic. Moze sie wszystko dobrze skonczyc a moze sie skonczyc zakupem jednego materaca z Chin ... a potem kolejnego z Polski

oznacz moderatorów

Client:109828139
#9 Pomysłodawca#

Napisałem do sprzedawcy z pytaniami czy ta oferta jest wiarygodna i czy cena nie jest pomyłką i poczekam na odpowiedz.Nawet jeśli to Chińczyk to też mają translatory.Jeśli nie odpowie,lub będzie to pomyłka albo jakiś przekręt to poprostu nie kupię,bo przecież są też inne oferty.Dzięki za pomoc i szczerą opinie.Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:109828139 piszesz , że 3 razy droższy. To ja Ci powiem tak. Kup np. 100 szt zapłać wszystkie opłaty eksportowe a potem wystaw na allegro i zapłać wszystkie opłaty allegrowe i jeszcze na tym coś zarób 

 

oznacz moderatorów