anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy zakupy na allegro bezpośrednio z Chin są bezpieczne???

Client:109828139
#9 Pomysłodawca#

Witam.Czy sporo tańsze produkty bezpośrednio z Chin darmowa dostawa 17-19 dni brak faktury,wszystkie dane sprzedającego po chińsku itd.Czy takie zakupy są bezpieczne???

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:109828139 daruj sobie najczęściej przychodzi to co zamawiasz z nazwy jako cudowna podróbka

oznacz moderatorów

Client:109828139
#9 Pomysłodawca#

Potrzebuję kupić materac i ten sam identyczny od polskiego sprzedawcy to 270zł,a bezpośrednoio z Chin to 50zł,zaznaczam że opis,zdjęcia i wszystko inne jest identyczne,różnica tylko w cenie,nie wystawiają faktury,darmowa dostawa,ale i długi czas oczekiwania co mnie akurat nie dziwi,ale konkretnie chodzi mi o to czy jeśli to kupię to wogule to otrzymam,czy będę czekał i wogule przesyłka nie przyjdzie??????

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Otrzymasz jakiś materac pewnie oryginalną podróbę

oznacz moderatorów

Client:109828139
#9 Pomysłodawca#

A czy nie przyszło wam na myśl że to może być normalne,a polscy sprzedawcy właśnie z takich miejsc z Chin skupują takie materace,a pózniej sprzedają na allegro 3 razy drożej.Takich stron jest więcej ja podałem wam tylko jedną.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

No i właśnie to, że opis i zdjęcia są identyczne jest najbardziej podejrzane. To oznacza, że chińczyk nie naszykował własnej oferty lecz po prostu wystawił ja korzystając z katalogu i pracy kogoś innego. W taki sposób nowe konto na drugi dzień po założeniu potrafi mieć tysiące ofert. A ile z tego realnie jest podobnych do cudzych zdjęć? Wystawiają jak leci. Było tu sporo postów polskich producentów, gdzie nagle chińczyk zaczął wystawiać 5x taniej towar produkowany tylko w Polce, to co tam mogło się zgadzać w ofercie? Jeśli konto jest starsze i ma sporo opinii to jeszcze jakaś szansa na udane zakupy jest. Ale jeśli konto ma poniżej miesiąca to radzę unikać. Takie rosną i znikają szybciej niż grzyby po deszczu, a za miesiąc już mają kolejne nowe konta...

oznacz moderatorów

BitBomber
#7 Wielbiciel#

Jestem chińskim sprzedawcą.
Wydaje mi się, że ta cena jest bardzo dziwna i zwykle nie jest dużo tańsza.
Możesz mi powiedzieć, co to za przedmiot, pozwól mi spojrzeć na koszt zakupu w Chinach

oznacz moderatorów

Client:109828139
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

Client:109828139
#9 Pomysłodawca#

Podałem ci link tej strony.Powiedz co o tym myślisz???

oznacz moderatorów

Client:109828139
#9 Pomysłodawca#

https://allegro.pl/oferta/materac-piankowy-90x200-visco-oasis-16073167374

Podałem ci jedną ze stron z tymi materacami,ale takich sprzedawców jest więcej mniej więcej w tej samej cenie tylko chińskie dane sprzedawcy się różnią.Powiedz co o tym myślisz???

oznacz moderatorów

BitBomber
#7 Wielbiciel#

你好,很可疑,他可能定错了价格。

oznacz moderatorów

Client:109828139
#9 Pomysłodawca#

To co wszyscy ustawili by złą cenę,przecież takich ofert jest więcej.

oznacz moderatorów

BitBomber
#7 Wielbiciel#

Niektórzy chińscy sprzedawcy kopiują Karty produktów innych osób za pomocą oprogramowania.

Mógł nie sprawdzić ceny po skopiowaniu karty produktu

oznacz moderatorów

Client:109828139
#9 Pomysłodawca#

To znaczy że to może być fałszywa strona czy jak??? Zaznaczam że takich stron jest więcej różnią się tylko dane sprzedawcy i różnica o parę groszy w cenie.Już sam niewiem co o tym myśleć,przecież nie może być tylu oszustów.Kiedyś też coś na takiej podobnej stronie kupiłem i przyszło nawet w deklarowanym czasie i nie było problemu.

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

nie. ta strona nie jest fałszywa. Ale jaki produkt dostaniesz i czy dostaniesz to już inna sprawa. widzę, że baaardzo chcęsz to kupić. Kupuj. Bo jak ktoś baaardzo chce to może wszystko 🙂

Sprawdż tylko adres do reklamacji/zwrotów czy na pewno znajduje się  wPolsce. Chyba że chciałbyś zabulić kilkaset zł za przesyłkę

oznacz moderatorów

Client:109828139
#9 Pomysłodawca#

Jest to cena którą można zakceptować i ponieść ryzyko i chyba tak zrobię,bo nikt mi tu jasno nie powiedział co i jak i jaka jest prawda.

oznacz moderatorów

Client:109828139
#9 Pomysłodawca#

Może być przecież tak że polscy sprzedający zaopatrują się w takich miejscach w Chinach,a potem sprzedają to 3 razy drożej,a ja poprostu kupuję bezpośrednio z Chin.Przecież to jest ten sam materac i taka sama oferta tylko inny sprzedający.

oznacz moderatorów

BitBomber
#7 Wielbiciel#

这是一张床垫,又大又重。运费高于此价格

oznacz moderatorów

Client:109828139
#9 Pomysłodawca#

Co to za Chińskie krzaczki nie znam chińskiego????

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

rusz głową. jak przetłumaczyć z chińskiego?

oznacz moderatorów