anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedajacy nie wyslal towaru allegro nie oddalo kasy...

MAQ1985
#7 Wielbiciel#

Hej mam pytanie czy kieliscie też tak że allegro zlewało całkowicie dyskusje ze sprzedającym? Utworzyłem dyskusje po tym jak sprzedajacy nie wysłał towaru...nie zwrocil kasy...wyłączył telefon... niedługo będzie 3 tygodnie a allegro po za botem który automatycznie odpowiada raz na tydzień nic nie nie wnosi w rozmowę... nadal dyskusja "trwa". Już powinna się zakończyć żeby przejść do kolejnego etapu... irytuje to... im większa firma tym mniej się pamięta o klientach... allegro dajecie duzo korzyści ale gdy pojawią się problem nawet taki niewielki nagle chowacie głowę w piasek? Serioo? 

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

mdrogeria
#21 Demiurg#

@MAQ1985 skorzystałeś z funkcji ,,poproś o pomoc ,, ?

oznacz moderatorów

MAQ1985
#7 Wielbiciel#

Tak...

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@MAQ1985  

1) czy przewidywany termin dostawy już upłynął ? ( czasem zamówienia z dalekiego wschodu mają długi termin realizacji)

2) jełsi już upłynął termin dostawy to czy dyskusja trwa już ponad 14 dni ?

Jelsi trwa ponad 14 dni powinien pojawic sie przycisk " oznacz dyskusje jako nierowiązaną " i możliwośc złożenie wniosku do allegro protect

oznacz moderatorów

MAQ1985
#7 Wielbiciel#

1)Dostawa była z PL...

2) zakup był 26 czerwca

 

Nie ma takie

oznacz moderatorów

MAQ1985
#7 Wielbiciel#

Nie ma takiego przycisku takiej opcji...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@MAQ1985 Taka opcja, przyciska jest tam gdzie prowadzona jest dyskusja, na dole, sprawdź dokładnie.

oznacz moderatorów

MAQ1985
#7 Wielbiciel#

Jest przycisk zakończ dyskusje. Już to wcisnąłem z 3 dni temu i poprostu zakończyłem nie było że nieudalo się itp poprostu zakończyłem spór jakby było wszystko ok. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@MAQ1985 źle zrobiłeś , zaczekaj na Moderatorki pomogą Ci wrócić do dyskusji  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

MAQ1985
#7 Wielbiciel#

Ale to mam wcisnąć zakończ czy czekać na odpowiedź bo czekam i czekam i nikt po za botem nie odpisał? Zażenowany jestem podejściem allegro... zero odpowiedzi a skrzynka zawalona setkami maili z promocjami okazjami i tyle ale jak już dochodzi do problemu to ciszaaa

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@MAQ1985 nic na razie nie wciskaj !! zaczekaj spokojnie , do Twojego wątku włączy się niebawem osoba kompetentna i pomoże .

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@MAQ1985 Poproszę odpowiedni zespół o wypowiedzenie się w dyskusji. 🙂

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

Po 14 dniach od rozpoczęcia dyskusji (nie zakupu) należało zakończyć dyskusję jako nierozwiązaną. I wówczas wystąpić o zwrot pieniędzy. 

 

 

oznacz moderatorów

MAQ1985
#7 Wielbiciel#

Witam, niestety posłuchałem wcześniejszą osobę która doradziła zakończenie dyskusji i wybranie że sprawa nie jest rozwiązana.... kicha i szczerze mam dosyć tego allegro. Aż się ciśnie na usta to że są to tacy sami oszuści jak osoba od której kupilem coś....  zakończyłem dyskusje bo było już po 14 dniach od rozpoczęcia dyskusji z myślą że pojawi się jakąś opcja itp....niestety nie dość że zakończyłem dyskusje jakbym niby już był zadowolony (a widać po tonie wypowiedzi że nie ejstem) to nie kogo jej jeszcze raz utworzyć bo zniknął mi ten zakup z historii nie wiem czemu... do allegro też nie mogę napisać o problem z zakupem bo tego zakupu właśnie już nie ma na liście nie wiem czemu. Niby 190 zł ale sorry ok 22 lat jestem na allegro duzo prowizji przelałem na ich konto a podejscie do klienta porażka.... co teraz mogę zrobić? Tu w ogóle jest ktoś kto sensownie może skupić się na pomocy w odzyskaniu środków?

oznacz moderatorów

Djdidzejek
#9 Pomysłodawca#

Spróbuj tu - https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/allegro-protect

Wybierz zakup z listy i złóż wniosek. Powodzenia, sprawa jest 100% do ugrania.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#17 Koryfeusz#

@MAQ1985 mam nadzieje, że posiadasz jakiś wyrok sądu bo za chwilę ten post zniknie a Ty dostaniesz bana. Jeśli nie masz wyroku to pchasz się w 212 KK. 

oznacz moderatorów

MAQ1985
#7 Wielbiciel#

Napisałem do doradcy, nie wznowili dyskusji ale przesłali link do zwrotu pieniędzy. Dostałem już akceptację. Allegro zwraca kasę więc temat zamknięty. Jednak ochroną allegro zadziałała.  Da się ten temat jakiś zamknąć?

oznacz moderatorów

MAQ1985
#7 Wielbiciel#

Ostatniego postu nie rozumiem? Ci grozi osobie która szuka pomocy przy oszustwie? Sprzedajacy nie wyslal towaru... wyłączył numer.... nie oddał kasy.... zrobiło to allegro. Po pierwsze chciałbym dowiedzieć się o co chodzi z tym artykułem a po drugie da się wyslaczyc temat lub uznać za zakończony?

oznacz moderatorów

MAQ1985
#7 Wielbiciel#

Jakiego wyroku?

oznacz moderatorów