anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czyktoś wie coś na ten temat ?

janusz150254
#9 Pomysłodawca#

Witam. Może ktoś podpowie bo czegoś nie rozumiem. Allegro "skrupulatnie" pilnuje, utrudniając na wszelkie sposoby wystawianie ofert a jednocześnie nie jest konsekwentne. Przykład - wystawiam ofertę na 30 dni.No i co ? Ano wznawiana jest z częstotliwością godną propagowania na innych portalach sprzedażowych. Pocztę z wiadomościami mam zawaloną jedynie informacjami o wznowieniu aukcji. Zamiast 30 dni - jak mam ustawione - jest (przynajmniej) raz w tygodniu albo częściej. Czy komuś takie działania są potrzebne ?.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@janusz150254 Wskaż proszę przykładową ofertę, o którą chodzi. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

janusz150254
#9 Pomysłodawca#

Chyba nie dość precyzyjnie opisałem sytuację. Chodzi o to, że wystawiam ofertę z opcją na 30 dni, a wszystkie są wznawiane po kilku dniach. Max 7 dni. Za bardzo mi to nie przeszkadza ale zaśmieca moją pocztę. Pytanie - kilka dni czy 1 miesiąc ?.

oznacz moderatorów

janusz150254
#9 Pomysłodawca#

Jak widzę, brak ustosunkowania się moderatora też jest odpowiedzią. Pozwolę sobie na dywagacje w tej sprawie. Uważam to za celowe działania Allegro. Zmusza sprzedającego do ponownego wystawiania i ponownego połączenia z promowanym produktem. Tylko przy kilkudziesięciu lub kilkuset ofertach, można wyobrazić sobie ogrom pracy. ! Ale chyba o to chodzi. Maksymalne utrudnianie dla osiągnięcia własnych celów.

oznacz moderatorów