anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

darmowa dostawa nagle nie jest darmowa

MAMY ROZWIĄZANIE!
maniaq99
#1 Nowicjusz#

mam pytanie, dlaczego niby darmowa dostawa (mam aktywnego smarta):

maniaq99_1-1729023904214.png

po kliknieciu Dostawa i platnosc, nagle przestaje być darmowa?

maniaq99_2-1729023959543.png

10 zl oczywiscie nie fortuna, ale nie lubię być kantowany.
a tak to trochę odbieram. albo czegoś nie rozumiem..

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
LEW433
#21 Demiurg#

My nie widzimy obrazków, co tm jest, albo opisz problem i daj link do oferty.https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

oznacz moderatorów
maniaq99
#1 Nowicjusz#

sorki (btw. szybka reakcja :O) 

oferta: https://allegro.pl/oferta/regulowany-uchwyt-biurkowy-do-monitora-lcd-22-40-solidny-certyfikowany-164...  mam smart, nie ma opcji za 0. pytam bardziej z ciekawosci.

 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@maniaq99 sprzedawca nie oferuje smarta, za to ma swoje darmowe dostawy pocztex 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
maniaq99
#1 Nowicjusz#

faktycznie. dzieki za pomoc !

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@maniaq99 Ponieważ oferta nie ma Smarta tylko darmową dostawę, zauważ.

oznacz moderatorów
maniaq99
#1 Nowicjusz#

istotnie tak jest, to nie smart.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@maniaq99 zdjęć nie widać za niską masz rangę, ile produktów dajesz do koszyka, nie każda dostawa jest smart, to że Ty masz smarta nie wszyscy sprzedawcy udostępniają bo kosztowny 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
maniaq99
#1 Nowicjusz#

nie wiedzialem, ze nie widac obrazków. to moje pierwsze pytanie tutaj. na aukcji wyraznie jest napisane, ze 'darmowa dostawa'.

aaale chyba wlasnie dokopałem sie do odpowiedzi: 


"Darmowa dostawa

Aby mieć darmową dostawę, kup u covaarent za co najmniej 9000,00 zł"

nadal uważam, ze to troche nie fair - w ofercie piszą o darmowej dostawie, nawet jak wybierzesz 1 sztuke za 100 zl. a gdzies małym druczkiem ze od 9 koła. dobra. wyjaśnione 🙂 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

🤗

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@maniaq99 masz w ofercie darmową dostawę, tylko musisz wybrać Automat Pocztex, Allegro Pocztex 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Pretensje to miej do portalu. Każdy by wolał ze smartem ale wymogów do spełnienia masa i koszty tego nie ziemskie. Pierwszy z brzegu przymusowy allegro one, zobacz sobie opinie na temat tej cudnej dostawy, potem sprzedawca zbiera za to negatywy. Do tego inne badziewne formy dostawy. Ilość ich taka, że firmy z  małych miejscowości nie mają szans wysyłać tylko metodami i latać z 1ną paczką na Orlena, 1ną do DPD, 1ną do ona i 30ma do paczkomatu:). Nie mówiąc o 3ech różnych kurierach podjeżdżających po 3 paczki:)

Do tego dochodzą dopłaty do smarta, przy droższych przedmiotach to nawet połowa ceny wysyłki. Dochodzi dużo większy odsetek zwrotów, bo niektórzy dobierają do taniej wysyłki i zwracają, albo zamawiają 5 przedmiotów od różnych sprzedawców a zostawiają tylko ten co pierwszy dotarł itp. To koszt czasu pracowników i zmarnowanych opakowań, dopłat, nie mówiąc o ekologii.

Ja na prywatnym koncie mam smarta, bo tam wymagany tylko paczkomat. Na firmowym koncie go nie mam. Z prostego powodu, nawet jak bym przeżyła metody dostawy to nie przetrwałabym systemu punktacji kont. Ludzie nie wystawiają pozytywnych komentarzy sprzedawcom, bo szkoda im czasu. Teraz przykładowo na 100 sprzedaży wstawią ze 3 pozytywy w miesiącu i ze 2 Obniżone opinie, bo kurier one box dostarczył przesyłkę po tygodniu. Skończyłabym z blokadą konta za jego jakość, choć nie mam na to wpływu. A zaznaczam, że moje oba konta cały czas mają jakość super w porywach do super+, wiec są dobrze prowadzone.

oznacz moderatorów