anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Darmowy smart - sprzedawcy podnieśli ceny produktów

krajczy
#7 Wielbiciel#

Brawo Allegro. Dziękuję za darmowy smart. Jestem niezwykle szczęśliwy, że mogę mieć za darmo dostawę do paczkomatów. Szkopuł w tym, że sprzedawcy z Allegro zareagowali na Wasz (mój) prezent podniesieniem cen. Powinniście wprowadzić ZAKAZ zmiany ceny oferty na wyższą w trakcie wystawiania przez  takich uczciwych sprzedawców..

Efekt jest taki, że dzięki Waszemu darmowemu smart, zapłacę teraz kilkanaście złotych więcej...

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

pinsplash
#21 Demiurg#

@krajczyJakiś przykład - bo nie rozumiem..

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

krajczy
#7 Wielbiciel#

Do dziś:

MSI Ge Force GT 710 1GB 1 GB GDDR3 kosztowała u pewnego sprzedawcy 129 zł. Od dziś (od chwili wprowadzenia darmowego smart) ta sama karta kosztuje już 149 zł...

Oczywiście kupiłem, bo mi potrzebna, ale dzięki prezentowi od Allegro wyszedłem jak Zabłocki na mydle...

https://allegro.pl/oferta/msi-geforce-gt-710-1gb-1-gb-gddr3-8900138974

przed wprowadzeniem darmowego smart, cenę sprawdzałem jeszcze przed północą i była taka:

https://allegro.pl/oferta/msi-geforce-gt-710-1gb-1-gb-gddr3-8900138974?snapshot=MjAyMC0wMi0yM1QxNzo0...

oznacz moderatorów

dobrybiopreparat
#8 Zapaleniec#

To nie podoba ci się, cena jest za wysoka to nie kupujesz.. Szukasz u innego sprzedawcy. Masz wszystko czarno na białym. 

Ostatnio dostałem ocenę negatywną, bo ważyłem się podnieść cenę produktu. Jaki zakaz zmiany cen? Skąd wiesz, czy zawsze udaję się nam sprowadzić towar w identycznej cenie?

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@krajczy  A skąd w ogóle ta pewność, że podwyżka ma jakikolwiek związek ze Smartem ? Smart to już jest od dawna a nie od dziś . Szczerze mówiąc też nie rozumiem 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

krajczy
#7 Wielbiciel#

Darmowy smart (do paczkomatów, po przelewie) jest od dziś dostępny dla wszystkich na miesiąc za darmo. Reakcja sprzedającego właśnie taka (raczej nie jest odosobniona). W końcu chcą zarobić, nieprawdaż?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Nie nakręcaj się kupiłeś najtańszą ofertę na allegro 

https://allegro.pl/kategoria/podzespoly-komputerowe-karty-graficzne-260019?string=MSI%20GeForce%20GT...

Większość sprzedawców ma w okolicach 180 zł 

Nie ma to nic wspólnego ze smartem zbieg okoliczności 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@krajczy @kostas11  Najtańszą na rynku i do tego z darmowym Smartem 😄

_____________
Kama
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@krajczy Sprzedający mają możliwość zmiany cen produktów wystawianych w Serwisie. Takie działania nie naruszają naszych zasad. Stwierdzenie, że podwyższenie ceny w podanym przez Ciebie przypadku ma związek z naszą akcją darmowej dostawy, to chyba zbyt daleko idące przypuszczenie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

krajczy
#7 Wielbiciel#

Nie jest to chyba zbyt daleko idące przypuszczenie, tylko zwykła dedukcja. Bo sprzedawca podniósł cenę w momencie gdy Wy wprowadziliście darmowy smart. Karta do północy kosztowała 129 zł, nawet gdybym wziął za pobraniem do paczkomatu (a tak zamierzałem, nie chciałem robić przelewu w ciemno) to zapłaciłbym za nią 141,49 zł (licząc koszty przesyłki). Dzięki "DARMOWEJ" dostawie, sprzedawca dostał moją kasę a ja w "nagrodę" zapłaciłem 149 zł. Obawiam się, że to nie jest odosobniony przypadek wzrostu cen...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Smart działa od ponad roku, sprzedawca ustala ceny Ty albo akceptujesz albo nie kupujesz 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

krajczy
#7 Wielbiciel#

Darmowy smart na miesiąc, działa od DZIŚ. Oczywiście, że ode mnie zależy czy zgadzam się czy nie. Natomiast komentuję zaistniały stan rzeczy, który ma miejsce dzięki "darmowemu" smart... 🙂

oznacz moderatorów

owady
#11 Animator#

Beszczelność,  😉

euro też przez darmowego Smarta poszło w górę

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@krajczyGdzie wyczytałeś taki nius, że dzisiaj od północy wchodzi darmowy Smart ? 😄

_____________
Kama
oznacz moderatorów

krajczy
#7 Wielbiciel#

Uruchamiamy darmowe dostawy Allegro Smart! dla wszystkich na miesiąc.

Od dziś taki komunikat, oczywiście w związku z epidemią. Od dziś też zwiększone ceny towarów. Brawo... Nie przewidziało Allegro że sprzedawcy nie darują? 🙂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Smart jest od ponad roku i nie wierzę że ze względu na to podniósł cenę o 20 zł akurat dziś,  pamiętaj ze idą w górę koszty pracy, wysyłek, materiałów może miał stare zapasy i akurat teraz mu się skończyły, zawsze możesz kupić u innego sprzedawcy.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kostas11   Dostałeś jakąś informację ? Bo ja nie 🙂

 https://allegro.pl/smart/za-darmo

_____________
Kama
oznacz moderatorów

krajczy
#7 Wielbiciel#

xxxx.jpg

Czy bym aktywował "prezent" czy nie, to i tak zapłaciłbym już więcej niż kilkanaście godzin temu przed "promocją". Więc wybrałem mniejsze zło i uruchomiłem :)...Mając oczywiście świadomość Komu zawdzięczam większą o 20 zł cenę produktu...
Jak widzę, na razie wypowiadają się albo pracownicy Allegro albo sprzedawcy... Więc nie spodziewam się poparcia... 🙂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg  nie dostałe, ale to dobre posunięcie bo spada sprzedaż na all co odczuło pewnie wielu sprzedawców i samo Allegro 😉

Jak mam po 95% mniej zamówień jest tragedia 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów