anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Deklaracja czasu wysyłki towaru przez sprzedającego

Tu-dices
#8 Zapaleniec#

Dobry wieczór, 

W jaki sposób, już po zakupie produktu można się dowiedzieć do ilu dni sprzedawca od momentu zakupu produktu zadeklarował jego wysyłkę?

Wiem o tym, że taką informację można znaleźć w z zakładce dostawa i płatność, ale tylko przed kupnem produktu. Po zakupieniu produktu przechodząc do zakupionej przez nas oferty z zakładki Szczegóły Zakupu, nie znajdziemy tam tej informacji.

oznacz moderatorów
43 ODPOWIEDZI 43

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pinsplash ja gdy jeszcze nadawałem Pocztą to miałem czasami takie adnotacje w formularzach dostawy. Klient wybiera list polecony, a w uwagach pisze "proszę żeby KURIER zadzwonił przed doręczeniem". No i co zrobić 😉

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@piimaa w każdej aukcji masz podany czas wysyłki, u jednych 24h, a u innych 2-4 dni, są też tacy co podobno wysyłają natychmiast, ale to raczej opcja dla przesyłek elektronicznych, a kranu raczej nie da się tak wysłać😁 i każdy myślący człowiek ma tego świadomość. Jeżeli twój kran miał wysyłkę natychmiast, a nie został wysłany, to możesz obniżyć ocenę sprzedającemu, a jeżeli było inaczej, to nie czepiaj się człowieka i nie wyzywaj od leni. 

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@piimaa Czy Ty zdajesz sobie sprawę z faktu, że sprzedawcy nadają po kilkaset paczek dziennie??? Czy może myślisz, że tylko Ty jesteś jedynym kupującym na Allegro? Jak sobie wyobrażasz wysyłkę po każdej wpłacie? Może sprzedaj ze 100 rzeczy, a będzie szansa, że przestaniesz wypisywać głupoty. Są sklepy stacjonarne. Tam masz od razu i natychmiast!

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 No chyba sprawy sobie nie zdaje. Tak samo jak z tego, że przesyłka którą ona odbiera w paczkomacie, wcale w tymże nadana być nie musi, bo od firm przesyłki paczkomatowe często odbierają kurierzy. Raz dziennie.
Już widzę jak ktoś dyma do paczkomatu 3 czy 4 razy dziennie, szczególnie wtedy, gdy np. pracuje sam i w związku z tym musi zamknąć punkt na czas takiej "wyprawy" (która spokojnie może zająć pół godziny).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów