anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro Protect nie odpowiada na złożony Wniosek o zwrot gotówki za inny towar jak zamówion

AMarkowski52
#7 Wielbiciel#

Otrzymałem kosiarkę  inną i tańsza jak zapłaciłem od VenomSklep. Przez Allegro Protect zażądałem  odebrania kosiarki przez sprzedawcę, na jego koszt i zwrot pieniędzy,  Moje roszczenie było ewidentne i udokumentowane, oraz akceptowane przez Allegro . Niestety po trzech tygodniach pokrętnych przez sprzedawcę dyskusjach, sprzedawca VenomSklep podtrzymał nie uznanie mojego roszczenia, bez konkretnego uzasadnienia. Natomiast  wyjaśnienie Allegro Protect było, że: decyzji sprzedawcy nie mogą podważyć, zatem nie mają podstaw do podjęcia dalszych działań. Dyskusję zamknięto.  Wcześniej złożyłem Wniosek do Allegro Protect o zwrot pieniędzy, ale nie otrzymałem ani pieniędzy, ani żadnej odpowiedzi od Allegro Protect. Mam wątpliwość, czy Allegro Protect chroni sprzedawcę , czy oszukanego klienta? Co oznacza hasło Allegro „100% bezpieczne zakupy”?

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AMarkowski52 Cześć 🙂 Widzę, że dziś otrzymałeś już odpowiedź. Teraz czekamy teraz na Twoją  odpowiedź 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Co oznacza hasło Allegro „100% bezpieczne zakupy  to relikt przeszłości to hasło.

oznacz moderatorów