anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro zmienia samowolnie mój domyślny paczkomat?

yti1965
#8 Zapaleniec#

Allegro zmienia mój domyślny paczkomat, na ten najbliższy adresu zamieszkania, choć mnie bardziej odpowiada inny. Teraz chcąc odebrać towar w "moim" paczkomacie, za każdym razem muszę to zmieniać w ustawieniach dostawy. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Powinien być zapamiętywany ostatnio wybrany, choć Allegro mimo to podsuwa ten najbliższy miejscu zamieszkania. Spróbuj wyczyścić przeglądarkę i przy następnym zakupie zaznacz właściwy paczkomat. Przy kolejnym zobaczysz, czy został zapamiętany, czy jednak trzeba każdorazowo wybierać. Różnie tu kupujący piszą, jednym zapamiętuje, innym nie. Mi zapamiętuje, a nie jest to paczkomat najbliższy mojej lokalizacji.

oznacz moderatorów

yti1965
#8 Zapaleniec#

Mi też do tej pory zapamiętywał, ostatnia dostawa została skierowana do najbliższego.

Teraz jak próbuję coś zamówić, to też domyślny jest ten najbliższy, mimo wcześniejszej zmiany, na ten odpowiedni.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@yti1965 Powinien zapamiętać ostatni, sprawdzałem, zmieniałem i u mnie działa. Może u ciebie wie lepiej(niemądry), jak napisałeś.😂

oznacz moderatorów

yti1965
#8 Zapaleniec#

Nie wiem, czy wina leży po stronie Allegro. Bo ten mój to bardzo oblegany paczkomat i często inpost chciał przekierowywać dostawę, ze względu na przepełnienie i może to ich sprawka.

oznacz moderatorów