anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego co chwilę pojawia się ankieta na temat społeczności allegro?

Cezi_86
#9 Pomysłodawca#

Dlaczego za każdym razem, gdy wchodzę na Społeczność Allegro wyświetla mi się ankieta (czasami po kilkanaście razy dziennie w losowych odstępach czasu), chociaż już ze dwa razy ją wypełniłem? Nie dość, że jest to denerwujące, to jeszcze bardziej denerwujący jest fakt, że po jej zamknięciu przenosi ekran w inne miejsce, czy zamyka okno edycji wiadomości? Czyściłem już pamięć podręczną przeglądarki, ale nic się nie zmienia. Problem jest doświadczany w najnowszym FF na Windows i MacOS. Ktoś powinien to poprawić.

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Cezi_86 Jeśli zaakceptujesz pliki cookies (ciasteczka) na samym górze strony ankieta nie będzie się pojawiać ponownie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

eble
#8 Zapaleniec#

Ale wiesz że eksperci od bezpieczeństwa zalecają czyścić cookie po każdym zamknięciu przeglądarki? Więc jak ponownie wejdziesz to ankieta się znów pojawi czyli Twoja pomoc jest nic nie warta?

 

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

Wyje... walicie w końcu tą uciążliwą ankietę ? Na podstawie jej upierdliwości moje polecenie Allegro spada do 2. Czy jestem zalogowany czy nie, czy już ją wypełniłem czy nie, w każdym temacie się ten badziew pojawia.

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

Dziś trochę kulturalniej. Macie zamiar coś zrobić z tą ankietą ? Mam zaakceptowane ciasteczka, a mimo wszystko na głównej AG i w każdym temacie ankieta się pojawia. Czy jestem zalogowany czy nie. Wypełniłem ją i nie mam ochoty robić tego kolejny raz, a jej wyskakiwanie jet irytujące i utrudnia czytanie tu czegokolwiek, bo po zamknięciu wywala mnie do początku wątku.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Mac20ek00 czy po wypełnieniu ankiety kliknąłeś tutaj?

la_nika_0-1662366579367.png


"akceptuj", widzę, że napisałeś, że masz zaakceptowane ciasteczka, ale jeśli widzisz napis jak na zrzucie to kliknij proszę "akceptuj". Po zaakceptowaniu ciasteczek ankieta nie będzie się już pojawiać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@la_nika  napisz mi proszę, klikam akceptuj i ankieta mi się pojawia

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Ja również zaakceptowałem ciastka na różnych urządzeniach i nadal jestem nękany ankietami. Wypełnić nie można, bo już wypełniłem ją wcześniej, na dodatek jeszcze te irytujące zjeżdżanie strony po zamknięciu okienka... masakra jakaś.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 @DarkStoorM @Mac20ek00 sprawdzamy co się dzieje, że nie zapamiętuje tego wyboru. Czy mogę poprosić Was o sprawdzenie czy po zaakceptowaniu macie cookie "LithiumCookiesAccepted"? A jesli wybraliście "nie" to czy macie cookie "ValueSurveyParticipation"?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@la_nika  Mam oba, 

LithiumCookiesAccepted: 1

ValueSurveyParticipation: 1662131856586 (inaczej Fri Sep 02 2022 17:17:36), trzy dni temu

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DarkStoorM dziękuję za informację! Czy mogę poprosić Cię o nagranie ekranu na którym widoczne będzie, że te ciacha są zaakceptowane, a mimo tego pojawia się ankieta? 
Nie udało nam się powtórzyć błędu, dlatego potrzebujemy nagranie, aby to wyjaśnić. Możesz je przesłać na spolecznosc@allegro.pl, a ja przekażę je do działu technicznego. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@la_nika Podeślę wieczorem, nie mam tutaj oprogramowania na roboczym 😁

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DarkStoorM oki, dziękuję Ci bardzo, poproszę koleżankę, żeby to przekazała i jutro będziemy działać 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@la_nika Zrobiłem inny test, usunąłem wszystkie ciastka z Allegro i zaakceptowałem na nowo, jak na razie od ponad godziny cisza.

oznacz moderatorów