anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego gdy szukam spodni dla dziewczynki, wyszukiwarka pokazuje spodnie chłopięce?

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Mam głupie pytanie. Dlaczego allegro uważa, że jak szukam spodni dla dziewczynki to należy mi pokazywać większość ofert spodni chłopięcych? Płeć nastolatka jakoś magicznie się zmienia czy co??? Zróbcie wreszcie coś z tym syfem, idę kupić na H&M bo mam dość... @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Przechwytywanie zawartości sieci Web_6-10-2022_104137_allegro.pl.jpeg

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

pinsplash
#21 Demiurg#

@kaliszaneczka-x Bo jak dobrze wiesz, allegro nie obchodzi czego ty szukasz, a podaje to co im się wydaje.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kaliszaneczka-x to tak na wszelki wypadek ,  w orientacjach  ostatnimi czasy zrobił się duży  galimatias 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kaliszaneczka-x wyłącz na dole dopasowanie 😞  A po drugie są to oferty sponsorowane i sprzedawcy mają źle ustawione hasła w ADS bez ścisłego dopasowania 😞

fgfh666d.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Nie mam żadnego komunikatu o dopasowaniu, mam tylko ona dole ten zielony o łączeniu ofert. Przeglądałam bez łączenia na incognito i zalogowana. To jakaś masakra, kiedyś sporadycznie inna płeć wyskakiwała, a teraz większość tam chłopięcych albo obojnaków (i tak chłopięce) się porobiła....

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kaliszaneczka-x Na zrzucie, który wkleiłaś, nie widać pełnej wartości parametru "płeć". Prawdopodobnie w tym miejscu widnieje: "Chłopcy, Dziewczynki", jak w przypadku ostatniej oferty:

nat_not_0-1665047396942.png

Wyniki są dopadowane w oparciu o wartość parametrów. Nie ma tu błędu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Taa jasne. Będziesz chodziła w męskich spodniach tylko dlatego, że ktoś je oznaczy "chłopcy, dziewczynki"? Ewidentnie widać, że one dziewczęce nie są. Przed Waszymi ulepszeniami to było sensownie pooznaczane, a teraz nagle wszystkie dzieci są obojnakami...Ja tam czasu nie mam. W sklepie jak zaznaczyłam dziewczynki to znalazło dla dziewczynki... Nie będę znowu 3h marnować żeby coś tu znaleźć.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kaliszaneczka-x tu akurat sprzedawca źle zaznaczył w parametrach, albo przypadkiem albo świadomie 😞

Ps moja córka lubi męskie ciuchy jak dresy czy bluzy bo są fajniejsze wzory 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Niby tak, a jednak nie. Na allegro co roku kupuję cos dzieciom od co najmniej 10 lat i nigdy aż takich problemów nie miałam. Sporadycznie gdzieś płeć była pomylona. A teraz nagle większość aukcji. Jak dla mnie to musi mieć związek ze zmianami, bo aż takich przypadków nie ma...

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

@kostas11 wzory ubrań nie mają płci, kroje już tak 🙂 a w przypadku spodni niestety niezbyt jest jak to obejść, musi być dopasowane pod anatomię 😞

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@nat_not może w takim razie produktyzacja powinna popracować nad parametrami. Nie ma czegoś takiego jak spodnie dla dziewczynki i jednocześnie dla chłopca. Dzieci, tak samo jak dorośli, różnią się budową ciała zależnie od płci. 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@kostas11 ale tu jest problem, wiekszość ludzi nie wie że ma coś włączyć, wyłączyć, rozłaczyć. Oni chcą dostać to czego szukają.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pinsplash wiem że jest problem, Ty wiesz i kilka osób z forum, reszta nie widzi problemu albo szuka gdzie indziej produktów jak ma problem z odszukaniem 😄 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@kostas11 szuka gdzie indziej.......

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Bo allegro wie lepiej czy ty masz córkę czy syna.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Teraz jest rodzaj nijaki, więc nie wiadomo kto czyje nosi spodnie.

oznacz moderatorów