anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego ie mogę ocenić produktu: szkło do iphone 8, numer oferty: 14617096162 ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:55180288
#7 Wielbiciel#

Dlaczego ie mogę ocenić produktu: szkło do iphone 8, numer oferty: 14617096162 ? Produkt jest kiepski, wręcz badziewny do granic możliwości i chcę ostrzec innych przed popełnieniem błędu związanego z zakupem tego czegoś.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:55180288 jaki komunikat pojawia się, gdy próbujesz dodać opinię o tym produkcie? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:55180288
#7 Wielbiciel#

Nie ma w ogóle opcji oceń produkt

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:55180288 okej, sprawdziłam to i stan w ofercie jest inny, niż nowy, w takiej sytuacji nie można wystawić opinii produktowej.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:55180288
#7 Wielbiciel#

W takim razie dziękuję za odpowiedź.

Natomiast moim zdaniem jest to celowy zabieg sprzedającego, bo w rzeczywistości szkła są nowe, lecz kiepskiej jakości. W aukcji nie ma też informacji o tym że są używane. W takim przypadku nie kupiłbym tego produktu. Z resztą pewnie nie tylko ja.

oznacz moderatorów
Client:55180288
#7 Wielbiciel#

Z resztą co to za opis stanu przedmiotu: przepakowane? Zalatuje to kantem na odległość.

Z tego co wiem, to san definiowany jest jako: nowy lub używane

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

W takim przypadku, jeśli sprzedajacy wprowadza w błąd,  zasadnym jest wystawienie odpowiedniej opinii sprzedającemu. Mozesz też złożyć normalną reklamację poprzez wpisane odpowiedniej informacji w  zakładkę "Zgłoś problem z zakupem"

oznacz moderatorów