anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mój komentarz został usunięty a konto zablokowane?

Client:62919746
#7 Wielbiciel#

Witam

Sklep ustawia "dostawę na poniedziałek. Towar trafia w środę, zwierzęta są głodne lub kupujemy gdzie indziej. 

Jedynym powodem wyboru niekorzystnej finansowo oferty był termin dostawy. 

Daję 1 gwiazdkę i... Ocenę się usuwa a oferta nagle staje się nieaktualna.

Daję drugi raz 1 gwiazdkę i allegro blokuje mi konto. 

Korupcja? O co tu chodzi... 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

Client:62919746
#7 Wielbiciel#

[edytowano], żeby nie było, że wszyscy.

Mam zrzuty ekranu i całe głupie tłumaczenie sklepu. 

 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@Client:62919746 

No dobra, dobra. Wiadomo już że mocno szedłeś po bandzie skoro Ci konto zawieszono.

Dawaj te screeny. Popatrzymy 🙂

oznacz moderatorów

Client:62919746
#7 Wielbiciel#

Nie nie, przygotują sobie linię obrony i nic nie ugram (w sądzie) 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:62919746 A to nie przypadkiem sklep Allegro?🤔

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@LEW433 

Nie, nie. Zwykłe konto firmowe.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Raz podpadł (obraził) to już jest na cenzurowanym, nie powinien używać takich słów>to oczywiste.😐

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:62919746 Jakie było tłumaczenie sklepu i czy wziąłeś je w ogóle pod uwagę?
Czy twardo stałeś przy dostawie w poniedziałek KTÓRĄ TO INFORMACJĘ DODAŁO ALLEGRO?
Sklep może jedynie zadeklarować czas w jakim nada przesyłkę a nie czas w jakim przesyłka dotrze do odbiorcy.
Kolejny wspaniały przykład jak allegro wprowadza kupujących w błąd.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:62919746 Twoje konto zostało zablokowane, ponieważ obrażałeś sprzedającego w wiadomościach, co jest niezgodne z zasadami panującymi w serwisie Allegro.

Dodam jeszcze, że na początku tego miesiąca zadeklarowałeś, że nie będziesz już używał wulgaryzmów i wyzwisk, jednak sytuacja się powtarza, dlatego konto zostało zablokowane. 

Co do komentarza — został on usunięty z uwagi na użycie w nim określeń sugerujących oszustwo (traktować takie kanty). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:62919746
#7 Wielbiciel#

Stek bzdur. 

Po raz kolejny allegro udowadnia, że można robić tu w balona każdego kupującego. 

Nie było wulgaryzmów, tylko słowo kanciarze, bo jest to nazwijmy po imieniu kant. 

Przeczytaj że zrozumieniem, co pisałem. Tu i w korespondencji 

Ostatni komentarz był poprawny, ale widać komuś zależy by sprawę wycofywania takich "chwytliwych" ofert uciszyć. 

W internecie już są pierwsze wypowiedzi na ten temat, sprawę przekazuję do FK.

Wukgaryzmy to efekt strat finansowych klienta. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:62919746 ciesz się chłopie że komentarze nie wyszły bo byś może i dostał ale sprawę z pozwu cywilnego o zniesławienie skoro używasz słów cenzurowanych przez algorytm to pewnie padło i oszust i synonimy tegoż, a może i bluzgi. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@ko_alka a że zapytam jakim cudem wyskoczył termin dostawy w poniedziałek? skoro to święto było no chyba że chodzi o jakiś inny poniedziałek ale po botach liczących terminy dostaw przewidywane nie spodziewam się by ogarnęły że w święta kurierzy nie jeżdżą

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:62919746 Zarówno przed zakupem, jak i przed wystawieniem komentarza należało "włączyć myślenie" > w poniedziałek było święto > drugi dzień Wielkanocy - dla niekumatych > jaki kurier będzie pracował? > wypadało najpierw przeczytać zakładkę "dostawa" > a nie te "bzdury" co podają boty Allegro.

Na tej samej zasadzie : Na płocie było napisane d... > pogłaskałem i mi drzazga weszła.

oznacz moderatorów