anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mogę przy zakupie użyć tylko 20 monet?

Client:101266807
#7 Wielbiciel#

Hej, dlaczego, pomimo że rzekomo można płacić momentami do 100 monet przy zakupie, jednorazowo aplikuje mi tylko 20?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:101266807 Cześć, a ile monet chcesz wykorzystać? Możesz użyć wielokrotności 10 Monet, na przykład: 20, 50, 80 lub 100.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:101266807
#7 Wielbiciel#

hej, dziękuję za odpowiedź,wymieniłem na 4 x20 , miałem tylko 2 opcje, 10 i 20, poza tym ,podczas zakupu pokazuje mi stan 40 monet do wykorzystania, wchodząc w zakładkę moje monety, pokazuje 2

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Co znaczy 2?. Może już nie masz monet tylko kupony a one są do wykorzystania podczas płatności na dole "Twoje zniżki".

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:101266807 W sekcji "Twoje zniżki" w formularzu dostawy i płatności pokazuje Ci 40 monet czy 40 zł w kuponach? Być może wymieniłeś pozostałe monety na kupon i zostały Ci na koncie 2 monety (których obecnie nie wymienisz, musisz dozbierać 8 monet) 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:101266807
#7 Wielbiciel#

No własnie na odwrót, z kuponów zmieniłem na monety ,tzn dostałem monety od MasterCard, i teraz, mając artykuł w koszyku,pozwala mi wykorzystać 20 monet jednorazowo, łącznie ,z poziomu koszyka widzę 40, w zakładce widzę 2

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:101266807 Kuponów z monet nie można łączyć, dlatego jeśli wymieniłeś je na 4 x 20, to wykorzystasz je podczas 4 różnych transakcji. 

Z poziomu Allegro monety można wymienić na wielokrotność 10 monet (czyli na kupony za 20, 50, 80 lub 100 złotych). Jeśli kupony zdobyłeś w jakiejś akcji promocyjnej, to nie mamy wpływu na rodzaj tych kuponów. 

Jeśli zależy Ci na jednym kuponie, to napisz do nas na kupony@allegro.pl i spróbujemy wymienić je na monety (a następnie Ty z powrotem wymienisz je na kupon, ale o wyższym nominale). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:101266807
#7 Wielbiciel#

Super , wielkie dzięki, co w tytule wpisać, żeby nawiązać do tematu?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:101266807 Opisz po prostu całą sytuację, skąd masz te kupony (z jakiej promocji), a także podaj numery tych kuponów (jeśli takie masz, jeśli nie, to informację, kiedy je wymieniłeś). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:101266807 w tytule napisz ,, dzień dobry ,, a dalej wszystko co Cię boli .

oznacz moderatorów