anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moja ocena została usunięta?

MAMY ROZWIĄZANIE!
laboratorium_elb
#7 Wielbiciel#

ALEGRO USUNEŁO MOJĄ OCENE, gdzie to mogę zgłosić ? 19 lis 2021, 10:41 dla [edycja]

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
br.
#21 Demiurg#

Zgłosić raczej nigdzie, może najwyżej do UOKIK, chociaż nie widzę sensu takiego zgłoszenia.

Wystaw ocenę ponownie, tylko zgodnie z prawdą i bez słów obraźliwych

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@laboratorium_elb Cześć. Ocena została usunięta, ponieważ mogła stanowić naruszenie dóbr osobistych. W komentarzu zabronione jest używanie określeń typu "oszust" jeśli nie dysponujesz prawomocnym wyrokiem w sprawie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@ko_alka A jeśli ktoś dysponuje wyrokiem i wystawi komentarz ze słowem "oszust", Allegro go nie usunie? Będzie pytać kupującego, czy ma wyrok? 

Ja wiem, po zgłoszeniu przez sprzedającego usunie. 

oznacz moderatorów
MrMarco
#13 Ambasador#

@xyz96 może na wyroku nie było napisane wprost, że oszust, więc All nie skumało 😛

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 Nie otrzymaliśmy takiego dokumentu od kupującego. Jeśli @laboratorium_elb rzeczywiście dysponuje wyrokiem, może nam go przesłać za pomocą formularza. Oceny sprzedającego nie wskazują na to, aby dopuszczał się nieuczciwych działań. Jeśli jednak tak jest, to oczywiście zainterweniujemy. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@ko_alka Ale ja nie pytam od tego kupującego. Pytanie ma charakter ogólny. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 Każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie. Jeśli pytasz o hipotetyczną sytuację, to prawdopodobnie zanim kupujący przedstawi nam prawomocny wyrok, konto sprzedającego będzie już zablokowane. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@ko_alka Ja wiem, że każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie, Allegro powtarza to w niemal każdej korespondencji. Prawdopodobnie, moim zdaniem, Allegro usunie komentarz ze słowem "oszust" po zgłoszeniu sprzedawcy nawet wtedy, gdy kupujący ma wyrok, bo przed usunięciem NA PEWNO kupującego o to nie zapyta. Tak było i w przypadku kupującego z tego wątku. 

oznacz moderatorów
laboratorium_elb
#7 Wielbiciel#

A co mają do moje sprawy inne oceny. Zostałem oszukany. Kto chciałby dostać używany komputer zamiast nowego? bez polskiej trzcionki z naklejkami na klawiszach? Opisałem to ocenie która została usunięta. BRAWOOO

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@laboratorium_elb Po usunięciu negatywa możesz go wystawić ponownie. Pamiętaj tylko, aby był zgodny z rzeczywistym przebiegiem transakcji i nie był obraźliwy. Nie używaj słów wulgarnych itp. Jeśli rzeczowo opiszesz przebieg nieudanej transakcji, negatyw nie zostanie usunięty. 

oznacz moderatorów