anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moja opinia została usunięta?

dreammy8
#9 Pomysłodawca#

Jestem nieco zirytyowana. Kupiłam migdały, które w opisie produktu były naturalne, dopiero w karcie drobnym druczkiem było dodane, że są solone. Smak miały ohydny, wierzcie mi. Napisałam jedną opinię, że ISTOTNA informacja iż są solone, powinna być podana od razu w tytule aukcji. Allegro usunęło mi tę opinię. Napisałam drugą nieco podobną, lecz trzymającą się regulaminu. Też mi usunęli. Trzeciej nie mogę dodać. Teraz pytanie do szanownego Allegro: dlaczego cenzurujecie opinie? Płaci wam ktoś za to, że usuwacie oceny na 1*? Oczywiście mogłam wystawić opinię sprzedawcy, że sprzedaje produkt niezgodny z opisem, ale wtedy byłabym nękana telefonami przez niezadowolonego sprzedawcę (zresztą przedwcześnie wystawiłam mu ocenę 5/5)... Jak niby chcecie zyskiwać "zaufane opinie" jeśli je usuwacie? Zaczyna mnie to wnerwiać, bo kupuję produkty ocenianie w samych superlatywach, które okazują się bublami i teraz pytanie, czy oceniają je rzeczywiście sami zadowoleni ludzie, czy oceny są kupowane przez sprzedającego czy też wy usuwacie te niewygodne?? Powoli tracę do was zaufanie, a ja możecie zauważyć po ilości kupowanych przeze mnie produktów jestem dla was BEZCENNYM kupującym.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dreammy8 podaj proszę numer zamówienia, którego dotyczy Twoje zgłoszenie, zweryfikuję tę sprawę 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

dreammy8
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Usunięcie może być też gdy ocenisz sprzedawcę zamiast produktu w odpowiedniej zakładce.  Ocena produktu musi być zgodna z regulaminem i tam napisana gdzie jej miejsce.

oznacz moderatorów

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

@dreammy8 Jeżeli w opisie aukcji nie było informacji o tym, że są solone, a w rzeczywistości były, to jest to niezgodność z opisem, a stopień zgodności z opisem ocenia się w ocenie sprzedającego, a nie w ocenie produktu. Jeśli w ocenie produktu pisałaś o niezgodności z opisem (to informacja o transakcji, a nie o produkcie, który otrzymałaś), to taka ocena produktu łamie regulamin.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Możesz poprosić o napisanie nowej opinii, napisz to w opinii o produkcie a nie przypadkiem o sprzedającym: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201&subjectId=0cf36533-0...

oznacz moderatorów

dreammy8
#9 Pomysłodawca#

Dzięki, napisałam, chociaż żałuję, że jednak nie napisałam opinii o sprzedającym zamiast o produkcie.

oznacz moderatorów