anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie aktualizuje "ostatnio przeglądane" i "wybrane dla Ciebie" i jak to wykasować z pamięci?

lotnik
#1 Nowicjusz#

Od ponad miesiąca trzyma mi na moim koncie "ostatnio przeglądane" i "wybrane dla Ciebie". Jest to o tyle kłopotliwe, że korzystam z komputera, z którego korzystają inne osoby i nie chcę i nie życzę sobie by mogli to oglądać. Przedmioty, o których już dawno zapomniałem nadal się wyświetlają oraz sugestie podobnych. Nic się nie aktualizuje do tego co przeglądam obecnie. Nie pomogło czyszczenie pamięci przeglądarki lisa. Jak się tego pozbyć? Z góry dzięki.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@lotnik, jeśli nie chcesz być profilowany przez Allegro, zaloguj się proszę na stronie Moje Allegro i wybierz opcję “Personalizacja”, a następnie "wyłącz". Konieczne będzie wylogowanie się ze wszystkich urządzeń i usunięcie ciasteczek (plików cookies) ze wszystkich przeglądarek, z których korzystasz. W ciągu 48 godzin zostaną zmienione ustawienia profilowania na koncie.

Po wyłączeniu opcji profilowania nadal będziesz widzieć tyle samo reklam, ale mogą być dla Ciebie mniej interesujące. 🙂 

Zrzut ekranu 2021-02-25 o 08.29.13.png

Zrzut ekranu 2021-02-25 o 08.28.40.png

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów