anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie dostępna opcja szybkiego przelewu za zakupy z ING ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
arni_132
#7 Wielbiciel#

Dlaczego nie dostępna opcja szybkiego przelewu za zakupy z ING ? Dziwne ze zablokowany jest bank z którego zawsze przelewy robiłem inne są dostęne, Nie chce korzystać allegro pay nie lubię dziwnych nowości . Jeżeli to się nie zmieni to przejdę na inna platformę zakupową.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
xyz96
#21 Demiurg#

Nie ma w ogóle tego banku, czy ikona jest wyszarzona? Jeśli jest wyszarzona, być może bank ma przerwę techniczną, poczekaj do jutra. Jeżeli w ogóle nie ma, wybierz z listy banków "płacę przelewem tradycyjny", otrzymasz dane do przelewu. Potem wejdź na stronę banku i zrób przelew przez PayU na uzyskane dane.

Sprawdzone - bank jest, tylko ma przerwę techniczną.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@arni_132 Pewnie Allegro nie współpracuje z ING. Wybierz inny sposób zapłaty.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Nieprawda, współpracuje. Bank ma przerwę.

oznacz moderatorów
arni_132
#7 Wielbiciel#

Dziękuje. Sprawdzę jutro czy tak jest bo przed chwila normalnie się logowałem na konto ING i robiłem przelew za zakupy w innym sklepie.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@arni_132 Tak, sprawdź jutro. Zapewne bramka szybkich płatności ING na Allegro zostanie otwarta.

Tam jest napisane; Ten bank jest chwilowo niedostępny.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96 nieprawda, ING nie ma przerwy technicznej. Normalnie można płacić w internecie za zakupy. Nawet prowizję dla Allegro płaciłam dzisiaj kartą ING.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Chyba nie ma.😁

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Na pewno na Allegro ma.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@arni_132 tak mi się właśnie skojarzyło i sprawdziłam. Miałam dzisiaj płatność od kupującego metodą Płac z ING, dodam że udaną płatność.

oznacz moderatorów