anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie działają formularze do kontaktu z allegro

krzych101bis
#8 Zapaleniec#

Dlaczego nie działają formularze do kontaktu z allegro

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@krzych101bis Cześć. 🙂 Formularze kontaktowe znajdziesz tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

krzych101bis
#8 Zapaleniec#

Gdzie są to ja wiem tylko żaden nie działa w tym jest problem 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@krzych101bis sprawdziłam to i wszystko działa. Spróbuj proszę z innej przeglądarki, a jeśli to nie pomoże to napisz proszę co dokładnie się dzieje, gdy próbujesz przesłać zgłoszenie przez formularz. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Działają, można tylko polemizować jak działają!

oznacz moderatorów

krzych101bis
#8 Zapaleniec#

wchodzę myszką podświetlam np czat lub inny formularz i nic się nie dzieje 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@krzych101bis trzeba kliknąć, wybrać odpowiednią ścieżkę i wpisać czego dotyczy zgłoszenie, następnie wybrać (również kliknąć) wybraną formę kontaktu i potwierdzić wybór klikając pomarańczowy przycisk. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

krzych101bis
#8 Zapaleniec#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  tak robię  i nic nie daje podaj adres strony www na której klikasz może mam zły adres strony

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@krzych101bis to tutaj, spróbuj proszę skorzystać z innej przeglądarki, jeśli formularz wciąż nie działa. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

krzych101bis
#8 Zapaleniec#

krzych101bis_0-1675880004385.png

u mnie nie działają nie podświetlają się obojętnie na jaki najadę nie przekierowuje mnie dalej do konkretnego formularza 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@krzych101bis napisz proszę jaki dokładnie wybierasz temat kontaktu (całą ścieżkę) od wejścia na tą stronę oraz czy problem występuje również gdy korzystasz z innej przeglądarki. 
Swój problem, z którym chcesz się zgłosić przez formularz, możesz też opisać tutaj na forum. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

krzych101bis
#8 Zapaleniec#

Link do strony podałem parę postów wyżej 07-02-2023 i nadal nie działa sprawdzałem jeszcze dzisiaj z 2 przeglądarek i bez zmian

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@krzych101bis nie chodzi o link, przykro mi, ale nie będę mogła Ci pomóc, jeśli nie podasz mi szczegółowych informacji, a link w artykule jaki przesłałeś prowadzi do strony głównej pomocy. 
Aby skontaktować się z działem pomocy z działu "Konto", powinieneś wejść na tą stronę i wybrać odpowiednią ścieżkę np. Kupuję > Konto > i np. "zmiana danych na koncie":

la_nika_0-1676019945853.png

Następnie wpisać na czym polega Twój problem i wybrać sposób kontaktu:

la_nika_1-1676020028037.png

I wybrać w jaki sposób chcesz się skontaktować z Doradcą:

la_nika_2-1676020235328.png

Jeśli napiszesz konkretnie na czym polega Twój problem i dlaczego chcesz się skontaktować z nami przez formularz mogę podesłać Ci konkretny link i w ten sposób ułatwić Ci zadanie 🙂 

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:96810784
#13 Ambasador#

@la_nika @ko_alka po co wymagacie opisywania problemu przed wyborem formularza skoro i tak później 2-3-4-5 konsultantów przerzuca ten czat między sobą a w skrajnych przypadkach się po prostu rozłączają?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:96810784 opisanie problemu już w pierwszym kroku ma przyspieszyć jego rozwiązanie. Rozumiem z Twojej wiadomości, że miałeś problemy w kontakcie z naszymi Doradcami, przykro mi z tego powodu, jednak zapewniam, że każdy Doradca Allegro dokłada starań, aby jak najlepiej rozwiązać problem, czasem wymaga to przekazania sprawy do kogoś innego. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:96810784
#13 Ambasador#

@la_nika najbardziej dokładają starań kiedy nie znają odpowiedzi więc rozłączają czat 🙂

oznacz moderatorów

krzych101bis
#8 Zapaleniec#

Nie chodzi mi o żadne zmiany danych na koncie , po prostu chciałem się skontaktować z obsługą allegro bo nie dochodziła do mnie subskrypcja ulubionych wyszukiwań a wy nie potraficie podać mi prostego linku gdzie to mogę zgłosić . za co wam płacą  godna pożałowania  obsługa

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@krzych101bis Przykro nam, że tak uważasz, ale w tym wątku wielokrotnie wysłano Ci już link, poprzez który możesz skontaktować się z doradcą Allegro:  https://allegro.pl/pomoc/kontakt  

Jeśli na podanej stronie nie widzisz takiej możliwości, to spróbuj skorzystać z innego urządzenia lub wyczyścić dane przeglądarki. Nikt inny nie zgłaszał problemów z nieprawidłowym działaniem formularza kontaktowego. 

Możesz również opisać swój problem tutaj, postaramy się pomóc. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

krzych101bis
#8 Zapaleniec#

 Mój problem sam się rozwiązał  po prostu przez 3 dni nie dochodziły do mnie zasubskrybowane powiadomienia  już dochodzą ale te linki nadal u mnie nie działają które mi wyżej podsyłacie i nie wiem dlaczego

oznacz moderatorów