anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie ma możliwości płacenia z Banku BOŚ?

karolin_ka
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
47 ODPOWIEDZI 47

Knowhere
#21 Demiurg#

@marcinq76 No i co że wchodzi? Z taką polityką (nie tylko cenową) jest to jak wybór między dżumą a cholerą.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

marcinq76
#9 Pomysłodawca#

konkurencja zawsze jest na korzyść klienta

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@marcinq76 Patrząc na to jakie mają prowizje, jakoś nie widzę tu pola do konkurencji.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

marcinq76
#9 Pomysłodawca#

to wg Ciebie lepiej jak daej będzie jeden monopolista (allegro) ? nie żartuj.

Zresztą koniec OT, trzeba skupić się na temacie wątka czyli braku szybkich  płatności BOŚ z winy allegro. Ciekawe czy coś z tym zrobią czy mają to daleko w poważaniu

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@marcinq76 Nigdzie niczego takiego nie napisałem, ale niestety ąmazon z takimi prowizjami nie będzie stanowił alternatywy mogącej jakoś specjalnie zagrozić allegro.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@marcinq76 ten bank nie jest jedynym bankiem, jakiego nie podpowiadamy już w opcjach płatności, choć wcześniej to robiliśmy. Usunęliśmy kilka z nich ze względu na niższą konwersję płatności, niż na innych bramkach. Nie oznacza to, że płatność w ogóle nie była możliwa - oznacza to, że w zbyt dużej części transakcji była za bardzo opóźniona, co generowało złe doświadczenia kupujących. W naszej skali te wartości są już dostrzegalne.

Nie znaczy to jednak, że klienci BOŚ Banku nie mogą na Allegro kupować - nie znaczy nawet, że nie mogą używać szybkich płatności. Oczywiście mogą, jest jeszcze opcja zapłaty kartą (również tą do rachunku BOŚ) czy BLIK.

Nie jest też wykluczone, że w przyszłości przywrócimy tę metodę (tak, jak stało się to np. z Nest Bankiem). Właściwym podmiotem, do którego należy kierować tego rodzaju pytania, jest jednak bank.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

marcinq76
#9 Pomysłodawca#

"co generowało złe doświadczenia kupujących"

nie wiem o jakich złych doświadczeniach piszesz, ja robiłem sporo zakupów i nic takiego nie dostrzegłem. Myślę, że te złe doświadczenie są z zakresu doświadczeń urojonych, tzn Wam się uroiło że szarpniecie BOŚia mocniej za sakiewkę, a BOŚ pokazał wam figę z makiem. I BOŚ i Wy macie klientów w poważaniu.

Nie ma kompletnie żadnej logiki w tym co napisałeś, bo nawet gdyby Ci uwierzyć i  te szybkie płatności nie przechodziły tak szybko jak byście chcieli, to i tak wygoda i prędkość ich wykonywania dla klienta była sto razy większa niż robienie tego przelewem tradycyjnym. O BLIKU i płatnościach kartą nie piszmy bo nie każdy z różnych względów chce w ten sposób płacić. Wypada po prostu  dać klientom wybór i jak stwierdzą że te szybkie przelewy nie działają dobrze to nie będą ich używać...

Ale oczywiście tak się nie stanie, bo wiadomo, że chodzi o pieniądze które chcecie wycisnąć z BOSia, więc proszę nie mydlić oczu i nie traktować klientów jak i[....]ów tylko popracować nad rozwiązaniem.

Mnie osobiście obraża takie wciskanie kitu.

oznacz moderatorów

marcinq76
#9 Pomysłodawca#

panie menedzeze, kasując mojego ostatniego posta pokazałeś że brak ci po prostu argumentów. Jednocześnie traktuję to jako przyznanie mi racji co do powodów braku BOŚia w SP.

Brawo, takiej żenady dawno nie widziałem

oznacz moderatorów

olipka1
#2 Obserwator#

Już był bank który przywróciliście pod naciskiem użytkowników. To jakaś farsa. Priszę zgłosić to odpowiednim ludzom z góry. Mam konto u was od ponad 20 lat a teraz co mam problem bo jestem w BOŚ u. Ktoś sobie chyba tu żarty robi. I nie mówcie mi jak inaczej mogę dokonać przelewu bi firmułki kopiuj wklej już wielokrotnie czytałam. Chcę normalnie kupować!!!!!!!!!! Przywróćcie BOŚ!!!!!!! 

oznacz moderatorów

muffin1
#7 Wielbiciel#

no waśnie, strasznie utrudniacie ludziom życie, widać allegro zacznie zaliczać niedlugo odpływ klientów - zakupy internetowe są już na szczęście możliwe na wielu innych platformach

oznacz moderatorów

MEB1972
#7 Wielbiciel#

Dlaczego nie ma mozliwosci platnosci z bankiem BOS?????????

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jest taka możliwość. Z listy banków wybierasz "płacę przelewem tradycyjnym", otrzymujesz dane do przelewu, potem wchodzisz na stronę BOŚ i wykonujesz przelew przez PayU dokładnie na uzyskane dane. To będzie płatność przez Allegro Finanse z BOŚ.

oznacz moderatorów

marcinq76
#9 Pomysłodawca#

szkoda że nie wyślesz nas na pocztę żebyśmy wypełnili blankiet... to też będzie płatność pauy, tylko dalej nie będzie miało wiele wspólnego z "SZYBKIM PRZELEWEM"

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@marcinq76 Jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo że o .....😁Za chwilę na piechotę będziemy chodzić z zapłatą.

oznacz moderatorów

marcinq76
#9 Pomysłodawca#

no i jak tam panowie menadzerowie społeczności, dogadaliście się już z BOSiem czy dalej lejecie na klientów?

oznacz moderatorów

KrzSzul
#7 Wielbiciel#

Może napiszcie czego nie spełnia BOŚ to będziemy pytać ich...

oznacz moderatorów

marcinq76
#9 Pomysłodawca#

Halo, jest tu jakiś manager społeczności? może w końcu uda Wam się naprawić/dogadać z BOSiem? czy może jednak dalej macie nas w d...

oznacz moderatorów

ketman1
#8 Zapaleniec#

Kolego,

zmień bank albo platformę zakupową i przestań się tak spinać na forum jak nie potrafisz zrozumieć prostego przekazu.

W dość prosty sposób przedstawiono ci istotę problemu a Ty jak fanatyk z klapkami na oczach tego nie widzisz.

Najrozsądniej będzie jak zgłosisz się do BOŚ Banku i tam zaczerpniesz wiedzy czy planują poprawić swój system tak, żeby wrócić do SP Allegro.

oznacz moderatorów

marcinq76
#9 Pomysłodawca#

spinać to się ja nawet nie zacząłem. Kolego.

Jakoś BOS działa wszędzie tylko nie na allegro.

oznacz moderatorów

ketman1
#8 Zapaleniec#

Więc kupuj wszędzie tylko nie na Allegro.

Wystarczyło mi 5 minut, żeby ustalić stanowisko banku dlaczego tak jest.

I przestań błędnie wylewać kalumnie na Allegro skoro nie potrafisz w prosty sposób ustalić i zrozumieć przyczyny.

oznacz moderatorów