anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie ma możliwości płacenia z Banku BOŚ?

karolin_ka
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
47 ODPOWIEDZI 47

marcinq76
#9 Pomysłodawca#

Kalumnie? bez przesady

zresztą, panie managerze, proszę pisać z własnego konta, w pana wieku nie wypada robić takich sztuczek na poziomie klas 1-3 szkoły podstawowej. Zamiast zakładać lewe konta i pisać bzdury trzeba popracować nad rozwiązaniem problemu.

A zakupów póki co na allegro unikam. Niestety niektórzy sprzedawcy porezygnowali z prowadzenia własnych stron na rzecz sprzedaży tutaj... i allegro ma taki trochę pseudo monopol. Ale może inna firma na A (której nazwę tutaj banujecie) się w  Polsce rozpędzi i będzie trochę lepiej.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@marcinq76 Wg wszystkich opisów ta firma na AAA wcale nie jest lepsza.

oznacz moderatorów

marcinq76
#9 Pomysłodawca#

przynajmniej będzie jakąkolwiek konkurencją - lepszą, gorszą ale będzie.

Kupowałem tydzień temu słuchawki BT i na AWA20N1E i były w dobrej cenie. Normalnie kupił bym tu, ale Ale ma mnie (i wielu innych klientów) w d. więc...

oznacz moderatorów

ketman1
#8 Zapaleniec#

Jak bez przesady, niemal w każdym poście ciśniesz kalumnie pod adresem Allegro, nie zadając sobie kompletnie żadnego wysiłku celem weryfikacji dlaczego BOŚ nie ma na liście. Ot tak sobie ubzdurałeś i trzymasz się wyimaginowanej wersji.

Kolejne urojenia i fantazje kierujesz pod moim adresem pisząc bzdury o jakiś sztuczkach.

Kolego, jestem takim samym użytkownikiem Allegro jak Ty, szukałem informacji dlaczego nie ma BOŚ na liście, trafiłem na Twoje wpisy, wpisy managerów a sprawę wyjaśnił mi pracownik BOŚ jak zadzwoniłem na infolinię.

Wystarczyło 5 minut ! i już wiem o co chodzi a Ty tworzysz teorie snując dziwne domysły.

Jakbyś pomyślał logicznie, to byś doszedł do wniosku, że Allegro nie ma w tym interesu żeby banować BOŚ, bo po co? Robi tobie na złość?

Zadzwoń do BOŚ to się dowiesz o co chodzi, o ile trafisz na kompetentną osobę jak ja.

No, głowa do góry, nie mazać się i do dzieła.

oznacz moderatorów

Bearman
#2 Obserwator#

Co ciekawe PayU nie obsługuje BośBanku tylko na allegro. Kilka dni temu dokonałem zakupów w sklepie internetowym z nasionami i tam już bank po staremu jest na liście i normalnie zapłaciłem szybkim przelewem. Tylko Allegro nie uznaje PayU od BośBank....

oznacz moderatorów

Bkwolf
#2 Obserwator#

Kolejna ciekawostka jest taka że za Allegro Smart można PayU zapłacić. Za zakupy już nie.

oznacz moderatorów

Hipnosisss
#8 Zapaleniec#

Powód to zapewne chciwość allegro. Czyżby bank się nie zgodził na prowizje? Allegro zamiast skupić się na rozwiązywaniu takich właśnie problemów woli 100% energii wkładać w wymyślanie na czym tu oskubać sprzedających i ich klientów. Sam nie mogę zapłacić z konta firmowego w boś banku. Nieźle się zdziwiłem bo chyba pół roku temu jeszcze mogłem.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

No tak to jest nie wszyscy się dogaduje jeżeli chodzi o kasę.

oznacz moderatorów