anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie ma opcji Szukaj w opisie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
boismortier
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, dlaczego nie ma opcji "szukaj w opisie". Komu to znowu przeszkadzało? Ta opcja ma wrócić! Jest potrzebna. 

oznacz moderatorów
235 ODPOWIEDZI 235
SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@BlackDrago Szuka, szuka, ino nie znajduje 🐭

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów
TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@BlackDrago @SpeedyGonzalezz Albowiem jest to wyszukiwarka, a nie znajdywarka 😎

oznacz moderatorów
tsosen
#7 Wielbiciel#

Niestety, allegro działało, działało przy wyszukiwaniach i stworzyło koszmarny twór. Obecnie wymusili grupowanie produktów. I jeszcze to by nie było by najgorsze jak by to działało logicznie. Szukasz i wybierasz sortowanie ceną. Dostajesz grupy produktów i każda grupa zaczyna się jakąś ceną. Ale cena to nie jest najniższa cena w grupie. Czyli dla kupującego efekt jest taki, że aby wyszukać najtańszy produkt to trzeba przeklikać oddzielne wszystkie pogrupowane aukcje i w każdej zacząć przeszukiwanie od nowa gdzie takich grup może być kilka, kilkanaście a nawet kilkadziesiąt. Takie niestety są efekty braku konkurencji. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@tsosen To może minął dzień albo więcej żeby coś znaleźć

oznacz moderatorów
tsosen
#7 Wielbiciel#

No bardzo "innowacyjne" rozwiązanie wprowadzone przez Allegro. 

oznacz moderatorów
ag70
#7 Wielbiciel#

Na wierzchu jest to z czego allegro ma największy procent. Albo to czym samo handluje. Tak jest już od dawna. Allegro sukcesywnie z portalu aukcyjnego zamienia się w sklep i stosuje coraz bardziej agresywnie klasyczne metody strzyżenia frajerów, czyli użytkowników.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@BlackDrago serio, takie kombinacje żeby zrobić zakup, masz za dużo czasu 😄 na Allegro się nie szuka tylko kupuje to co podpowie portal 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
BlackDrago
#7 Wielbiciel#

Zrzut ekranu 2024-10-04 123012.png

Nie ma opcji szukaj w opisach bo "nie jest potrzeba". Komu nie jest potrzebna? Dlaczego nie jest potrzebna? Kolejny przykład jak bezużyteczna staje się wyszukiwarka Allegro.

Znalazłem zapięcie rowerowe z 4 kluczami. Chcę poszukać czy są inne zapięcia co mają 4 klucze. W odpowiedniej kategorii wyszukuję "4 klucze" i nie znajduję aukcji, która wiem, że posiada przedmiot gdzie w opisie jest zaznaczone, że posiada 4 klucze. Więc jeśli funkcja szukanie w opisach nie jest potrzebna to jak inaczej mam znaleźć to co mnie interesuje (w tym przypadku zapięcie rowerowe z 4 kluczykami bo większość ma 2 a nie chce dorabiać bo to się nie opłaca)?? Poproszę jakąś instrukcję dla tego przykładu jak sformułować zapytanie aby znaleźć intersujące mnie wyniki?

Wyszukiwarka szuka w opisach a opisy przez kategoryzację produktów wielokrotnie są błędne lub wręcz opisują zupełnie inny przedmiot.

Zaraz trzeba będzie zacząć używać wyszukiwarki Google tak jak w przypadku Ali aby znaleźć to co cię interesuje.

oznacz moderatorów
ameld
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nadeszło nowe, stare odeszło. Poznaj nową wersję Allegro.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Allegro stwierdziło że mało kto z tek opcji korzystał i zlikwidowali tę funkcję . Skoro coraz więcej osób o to pyta to czy mieli rację czy nie sam oceń.

oznacz moderatorów
wojtkow
#9 Pomysłodawca#

Nie można bo rozłączało się to **piiip**ające grupowanie, więc wylali dziecko z kąpielą. Przy czym sprzedają to jako udoskonalenie, oczywiście, bo to korpo w końcu i nawet g..no w złotku będzie wspaniałym produktem i innowacją.

oznacz moderatorów
JKWX
#9 Pomysłodawca#

SĄ TO ZAPYTANIA do "Allegro" - 'de facto': bezpośrednio...
Ale spróbuję tutaj też.. -- przypuszczam, że może to być 😉
kontakt wszak efektywniejszy...
Dzień dobry, witam serdecznie... 😉
1) Najistotniejsze tutaj zapytanie - drogą e-mail'ową,
a nie telefoniczną (por. pkt 2):
DLACZEGO NIE MA MOŻLIWOŚCI WYSZUKIWANIA
w OPISACH AUKCJI, tak jak było wszak ZAWSZE ?? !!
( sic!!! )
INNOWACJA... - REWOLUCJA ?? ;-(
Znudziły się "Allegro"  dobre" (rozwiazania)?
2) Skąd takie odległe nagle terminy rozmów TELEFONICZNYCH
ZAMAWIANYCH... Kiedyś godziny, tego samego dnia,
a NAWET: od razu.. Teraz - co się stało..? Tyle zastrzeżeń ??? 😉
- zgłaszanych do "Allegro" telefonicznie?
...Pozdrawiam najmilej.
JKWX.

oznacz moderatorów
MisieqKrak
#8 Zapaleniec#

Zgadza się, dlatego konkurencja (**piiip**) ma ja domyślnie włączoną. Mało tego w przypadku mody nie da się dać wszystkich filtrów. 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@N_Nitka28 spoko, tylko czemu wyłącznie tej opcji przypadło na 1 października 😄 Widać że bardzo chcecie namieszać w wyszukiwarce, ciekawe czy to trafna decyzja czy wkurzycie wielu kupujących ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
kermu
#9 Pomysłodawca#

Bardzo zła decyzja biznesowa.
Z punktu widzenia kupujących ogranicza dostęp do asortymentu którzy szukają produktu o pożądanych parametrach jakościowych.
Będzie to skutkowało naciąganiem na zakup gorszych produktów za tą samą cenę.
Np. produkt "Akumulator Bosch 2 Ah" występuje w kilku wersjach jakościowych o których

decyduje numer producenta podawany w opisie produktu.
Dla sprzedawców, zmniejsza dodarcie z ofertą do Klientów.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@kermu czy zła zobaczymy, jak na razie wszyscy kombinują jak wyszukiwać i dalej kupują na allegro 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
TALARKI62
#9 Pomysłodawca#

Nie wszyscy będą kupować. Muzyka na płytach rządzi się kodami EAN i numerem katalogowym. Tak jest na największych wyszukiwarkach, sklepach internetowych. Kupowałem tu od wielu lat japońskie płyty CD... ale znowu mi łatwiej wejść na sklepy #by czy na #apońskie by kupić to co sobie jestem w stanie wyszukać natychmiast. Barcode (EAN) lub Catalogue Number

oznacz moderatorów